Disainiturg. SISUSTUS/LEMMIK

Vaata, kes on esindatud Disainituru sisustus/lemmik kategoorias:

GROVENEERGroveneer on unikaalse “tõmba-ja-kleebi” kinnitusega väärispuidust dekoratiivseinamaterjal. Materjali stiilne väljanägemine ning innovaatiline kinnitusmeetod on pärjatud maineka Red Dot: Product Design auhinnaga. Groveneer on Disainiturul esindatud kõigi oma põhimustritega. Kaasa saab osta eelpakendatud mustri või tellida sobiv muster koju. Lisaks on väljas spetsiaalne jõulukollektsioon, mida lähedastele kinkida ning pühade ajal ühistegevusena koos seina kleepida. 

PESULIISU


Pesuliisu puidust pesurestid. Leidlik disain, väike jalajälg! Disainiturule tulevad puidust pesurestid, pesukorvid, pesupesemise vahendid, uued pesukorvid ja parfümeeritud pesuäädikas.

NUFNUF

Nufnuf on kodumaine lemmikloomabränd, mis pakub oma uuenenud kollektsioonis alates oktoober 2019 tooteid kaasaegses kodus elavale lemmikule ning aktiivsele koeraomanikule, kes soovib koos oma koeraga matkata, reisida, telkida, sporti teha. Lisaks pakub Nufnuf laia valikut nutikaid mänguasju ja akessuaare nii koertele kui kassidele. 

ANNIKE LAIGO / House of LA

Annike Laigo on House of LA asutaja ja disainer, Eesti tähtsaima disainiauhinna Bruno laureaat. House of LA on bränd, mille keskmes on vaibad - väga head materjalid ja võimalus valmistada just kliendile sobivas suuruses, värvis ja vormis lahendus. Disainiturul on valikus nii lihtsad ühevärvilised kui ambitsioonikad autorivaibad. Kodusisustusaksessuaarid: HOUSE OF LA vaibakollektsioon, VISIBLE INVISIBLE riputi, Naked Clay tassid ja soojad sallid.

HÄLI-ANN TOOMS STUDIO

Häli-Ann Tooms Studio disainib õhutaimede eksponeerimiseks mõeldud taimehoidjaid, mis on roheliseks pilgupüüdjaks nii modernses kui klassikalises interjööris. "Töötame õhutaimedega, mis on erilised taimed seetõttu, et nad ei vaja kasvuks mulda. Oleme loonud neile minimalistlikud hoidjad, mida saab riputada, seinal eksponeerida või lauale asetada". Disainiturule võtame kaasa kindlasti oma kõige populaarsema rippuva seeria Triangleid ja Ringe, lisaks lauaseeria Table Towers. Kõiki tooteid müüme koos spetsiaalselt disainitud pakendiga ning taimedele on eraldi koostatud hooldusjuhend.

ECO RACE


Lauamäng ECO RACE on suunatud teadlikule ja vastutustundlikule tarbijale või inimesele, kes soovib, et tema tuttavad/lähedased teeksid paremaid ja teadlikumaid valikuid. Me kõik oleme sellel planeedil seotud. Meie kõigi igapäevavalikud on kaalukad ja olulised – veetilgast saab ookean. Seega – sinu valikud on olulised ja maailma muutvad! ECO RACE lauamängu abil aitame teadvustada tarbimisharjumuste tagajärgi, levitada keskkonnasõbralikke väärtusi ja tõsta keskkonnateadlikkust.

BOLD TUESDAY

Bold Tuesday disainib minimalistlikke interaktiivseid reisipostreid, mis on kõik Eestis valmistatud. Nende eesmärgiks on innustada inimesi maailma avastama, laiendada oma silmaringi, olla avatud kõigele uuele ning tutvuda erinevate kultuuridega. Bold Tuesday maailmakaardid aitavad sul kõik oma seiklused üles märkida ja näitavad sulle, kui palju on veel avastada! Bold Tuesday valikust leiad maailmakaarte igale maitsele: suuruse järgi järjestatud või sõna-puslesse peidetud riigid, värvitav või üleni must kleepsukaart, pealinnade tänavavõrgustikud või Antarktika ja Arktika. Need postrid sobivad ideaalselt kingiks seiklejale või lihtsalt kauniks sisekujunduselemendiks inimesele, kes hindab põhjamaist disaini.

WHITEPARROT

Whiteparrot loob unikaalsete mustritega, kogu perele mõeldud sisustustooteid ja aksessuaare, mida saab tekstiilimarkeritega värvides edasi kujundada. Whiteparrot'i toodete hulka kuuluvad käsitsi trükitud erinevas suuruses pinalid, õla-, selja- ja kingakotid, köögirätikud ning padjakatted.
Kõik tooted on õmmeldud puuvillasest või linasest kangast, pestavad ja valmistatud Eestis.


WOLFBERRY

WolfBerry - vineerist lastemööbel ja atraktsioonid siseruumidesse - kõikjale, kuhu lapsed on oodatud! Kast Lelu ja Kann kaanteta. Multifunktsionaalsed omavahel kombineeritavad moodulkastid. Vastavad EU ohutusnõuetele. Viimistluses on kasutatud lastele sobilikke, sertifitseeritud, vesialuselisi peitse ja lakke, mis võimaldavad materjalina kasutatud, naturaalset ja vastupidavat kasevineeri kergesti puhastada ning UV kiirguse eest kaitsta. Kast Kann kaanteta. 2019 aastal pälvis kast Eesti Disainerite Liidu disainikonkursil „Laste Asi“ lisaks nominatsioonile eriauhinna. Toote autor tööstusdisainer Meelis Unt. Idee Kristina Mõis.

CAIO

CAIO on 2017. a suvel asutatud Eestimaine bränd, mis väärtustab lihtsat, kvaliteetset ja elegantset disaini. CAIO toodeteks on minimalistlikud küünlaaluseid, mis loovad õhulise efekti ning jätavad mulje nagu hõljuksid küünlaalustele kinnitatud küünlad õhus. CAIO tooted on ühtviisi sobivad kasutamiseks nii pidulikel puhkudel kui ka igapäevaselt. CAIO küünlaalused on valmistatud poleeritud täismessingust. Küünlaalused loovad efekti õhus hõljuvatest küünaldest. Minimalistlikud, elegantsed küünlaalused on ühtviisi sobivad kasutamiseks nii pidulikel puhkudel kui ka igapäevaselt.

SENSUOUS Nature

SENSUOUS Nature pakub minimalistliku disainiga küünlajalgu ja konteineriküünlaid. Materjalidest domineerivad betoon ja messing. Disainiturule tulevad uued betoonivärvid - roheline ja terrakota.

TRIIBUVINEER

Triibuvineer on unikaalne puitmaterjal, mis ühendab põhjamaise kasevineeri meeleolukate värvidega. Tootevalikus on põnevad ja värviküllased disaintooted, sisustuselemendid, elustiilitooteid ja ärikingitused, mis paitavad silma praktilise disaini ja kvaliteetse teostusega. Triibuvineeri toodetega hoiame ja väärtustame loodust – tootmine on keskkonnasõbralik ja tooted loodud kauakestvaks. Teame, et värvid mõjutavad enesetunnet, seega teeme kõik, et muuta hall argipäev imeliselt värviküllaseks. Triibuvineer toob disainiturule uued stiilsed hoiukastid, mis täidavad interjööris nii mobiilse diivanilaua, iste, öökapi või näiteks mänguasjakasti rolli. Lisaks toome lagedale väikesetiraažilisi unikaaltooteid, mida saab soetada eriti heade hindadega. Disainiturul demonstreerime eriti pilkupüüdvat uut seinakattematerjali ehk vineertapeeti, millest on valmisttud meie väljapanek.

MARIA RÄSTA DESIGN

Maria Rästa Design on väike eesti disaini ettevõtte, mis peamiselt tegeleb sisustuselementide tootmisega. Mööblidisainer Maria Rästa looming on tihti mänguline ja kannab endas positiivset emotsiooni. Disainiturule tulevad sisustusaksessuaarid, köögiaksessuaarid, väike mööbel, lastetoa aksessuaarid ja lastemängud.


BRäND

BRäND
Raamat on meie kirg.

Raamat on kõigile. Raamat on kättesaadav. Raamat on vajalik.
Raamat on märkmik, klade, album, menüü.
Raamat on kunst. Raamat on disain. Raamat on..

Disainiturul pakume märkmikke, kladesid, külalis- ja heade soovide raamatuid. Enda toodete loomisel lähtume taaskasutuse ja jätkusuutlikuse vaadetest. Vaadetest, mis muudab meie toote millekski enamaks ja komponeerib selle ümber loo.Esitleme uhiuut taaskasutusvõnkega visandiplokkide seeriat, mille kaanelt leiab ainulaadselt dekoreeritud paberkotte.

HAPPY DROPS


HAPPY DROPS loojaks on Dairi Põld. Kelle käe all valmivad terratso imitatsiooniga kodusisustus tooted. Iga toode on oma välimuselt kordumatu ja unikaalne. Materjal: Jesmonite. HAPPY DROPS kollektsiooni kuuluvad: diivanilaud, vaagen, klaasialused, kuusnurkne alus ja kuusnurkne vaas.

NIPSTI!

NIPSTI! pakub Eestis disainitud ja toodetud lastele mõeldud sisutustooteid. Meie tooted on puhta, lihtsa ja funktsionaalse disainiga ning pakuvad rõõmu nii lastele kui nende vanematele. Plaanime Disainiturul esitleda uusi lastele mõeldud sisustustooteid: torn-lauad, ruumijagajad ja nagi-riiulid.


Pühapäeval, 15. detsembril kell 11-18, toimub Kultuurikatlas Eesti suurim Disainiturg. Disainiturult leiab kvaliteetset ja eriilmelist disaini Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest. Sel aastal soovis Disainiturule kandideerida 260 disainerit Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Ukrainast ja Soomest, kellest žürii valis välja 121. Tutvu kõigi Disainiturule tulevate disainerite ja brändidega siin.disainiturg