Disainiturg 2022. LAPSED

Disainiturg toimub sel aastal 18. detsembril kell 11-18 Telliskivi Loomelinnakus. Disainiturulised on jagatud ära kolme erinevasse avarasse ruumi, mis kõik asuvad Loomelinnaku platsi ääres: Fotografiska 0 korrus, Roheline saal ja Void.

Tutvu lähemalt lastebrändidega, kelle leiad 18. detsembril toimuvalt Disainiturult:MÖH

www.moh.ee
MÖH FACEBOOK
MÖH INSTAGRAM

MÖH on 2017. aastal loodud kodumaine ettevõtmine, mis sündis soovist ja vajadusest pakkuda värvilise plastiku ja mänguasjade virr-varri vahele midagi lihtsat, naturaalset ja praktilist. Käsitööna valminud toodete materjalid on hoolikalt valitud, puhtad ja lapsesõbralikud. 

MÖH tootevalikust leiab Disainiturul mänguasjad, illustratsioonid ja postkaardid ning puuvillased tekid ja rätikud. MÖH valik muudkui täieneb ning seegi kord võtavad endaga kaasa nii uutes toonides mänguasju, kui ka päris uusi tegelasi.Wool In Love

www.woolinlove.ee
WOOL IN LOVE FACEBOOK
WOOL IN LOVE INSTAGRAM

Kodumaine laste- ja beebiriiete bränd Wool In Love on sündinud armastusest villaste rõivaste vastu. Iga toode valmib brändi asutaja armsas kodulinnas Viljandis, hoole ja armastusega ning sisuliselt käsitööna. Nad ühendavad imelised meriinovilla omadused ja kauni disaini, et pakkuda sulle ja sinu pisikesle parimat. 

Nende valikus on meriinovillased kudumid beebidele ja väikelastele: kampsunid ja püksid, kombinesoonid ning aksessuaarid. Lisaks leiab valikust ka imearmsad beebitekid – mis on nende klientide suured lemmikud ja väga armastatud just katsikukingitustena. Samuti võtavad nad kaasa ka naiste meriinokampsunid. Wool In Love kollektsioon on saanud uue ilme, pehmete sügistoonidega. 

Turule tuleb kaasa ka uued naiste kampsunid, mis on juba esimestelt klientidelt palju positiivset tagasiside saanud. Rõõm on tutuvustada ema-lapse ühtekaid kampsikuid.
Nofi KIDS

www.nofikids.ee
NOFI KIDS FACEBOOK
NOFI KIDS INSTAGRAM

Eestis käsitööna loodud mänguasjad, mis on keskkonnasõbralikud, jätkusuutlikud ja arendavad. Põhjamaised toonid ja minimalistlik disain. 

Turule tuleb NOFI KIDS HopOn kiigega, mis aitab kaasa lapse sotsiaalsele ja füüsilisele arengule. Keskkonnasõbralikud, puhtad ja ohutud materjalid. Põhjamaised toonid. Valikus ka ülipehme bukleekangas, millest 90% on taaskasutatud materjal ehk 6st plastpudelist on saanud kangas HopOn kiigele. 

Samuti COOK kokakomplekt, mis aitab kaasa kõnele, mõtlemisele ja sotsiaalsele käitumisele. Komplekti kuuluvad põll, kokamüts, ostukott ja 4 kasepuidust kujundit. Kangas 100% linane (Öko-tex sertifikaat). Keskkonnasõbralikud, puhtad ja ohutud materjalid. 

EMIL kasepuidust kujundid, mis on minimalistlikud kasepuidust kujundid, mida saab kasutada nii koka- kui arengumängudes. Komplekti kuulub 4 kujundit.

Uusima tootena tuleb Disainiturule kaasa ka BaBi beebikiik, mis on pehmest bukleekangast ja tammepuidust pulkadega kiik. Kangas on taaskasutatud materjalist ehk ca 12st plastpudelist on saanud kangas BaBi beebikiigele. Põhjamaised toonid ja minimalistlik disain sobivad ideaalselt erinevatesse interjööridesse. JOLO

JOLO FACEBOOK

JOLO jonnipunn loomad on rõõmsa loomuga tujutõstjad mänguasjad, mis loovad erinevaid võimalusi mänguliseks tegutsemiseks. 

JOLO jonnipunn loomad on rõõmsate mänguasjade perekond. Hoogu andes võivad muutuda ka vurriks või ootamatult muuta liikumise suunda, nõudes püüdjalt kiirust ja osavust. Nad veerevad päris hästi, kuid tõusevad igast olukorrast alati võidukalt püsti.
Kuna JOLO mänguasjad valmivad pea täielikult käsitööna, on nende toodetav kogus väga limiteeritud, mida ei leia reeglina poodidest.WolfBerry

www.wolfberry.ee
WOLFBERRY FACEBOOK

Vineerist lastemööbel ja atraktsioonid siseruumidesse - kõikjale, kuhu lapsed on oodatud! 

Naturaalsest kasevineerist lastemööbel ja -atraktsioonid: astmed, kastid, laud, toolid. Toodete autor on tööstusdisainer Meelis Unt. Kõik tooted vastavad EU ohutusnõuetele. Viimistluses on kasutatud lastele sobilikke, sertifitseeritud, vesialuselisi peitse ja lakke. Uusima tootena jõuab Disainiturule Astmed Juss, mis aitab pere väiksematel, aga miks mitte ka vanematel, ulatuda kõrgemale toimetama. Lasteaias aitab õpetajatel istudes kummardumata väiksematele jalanõusid jalga aidata.Tervikliku nimekirja Disainiturule tulevatest disaineritest ja disainibrändidest leiad siit.


///

Sissepääs Disainiturule on külastajatele tasuta.