Alanud on kandideerimine Eesti Disainikeskuse Disainiturule - KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD!

Alanud on kandideerimine Eesti Disainikeskuse Disainiturule - KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD!

Fotol: Telliskivi Loomelinnak (Telliskivi 60a, Tallinn) © Kaupo Kalda


Alanud on kandideerimine Eesti Disainikeskuse 2022 aasta Disainiturule!

Kaheteistkümnes Eesti Disainikeskuse jõulueelne Disainiturg leiab aset 18. detsembril 2022, kell 11:00 – 18:00, Telliskivi Loomelinnakus (Telliskivi 60a, Tallinn).
Telliskivi loomelinnaku 3 müügisaali (Roheline saal, Void ja Fotografiska kohvik) võimaldavad turule mahutada kuni 84 müüjat erinevatest valdkondadest.

Kandideerimaks turule palume täita ankeet hiljemalt 10. oktoobriks 2022.

Lõpliku valiku, kes pääseb Disainiturule kauplema, teeb žürii, mille koosseisu Eesti Disainikeskus avalikustab oktoobri alguses. Eesti Disainikeskus avaldab turule pääsenud disainerite nimed, nii oma veebilehel (www.disainikeskus.ee) kui ka ankeedis antud e-posti teel 30. oktoobriks. Neile, kes valituks ei osutunud, eraldi teavitust ei saadeta.

Osavõtutasu disainiturul on 50€ (+KM) NB! Osavõtutasu ei sisalda laua renti. Disaineri käsutuses on ca 1,5x1,5 m suurune ala + elekter (Suurema ala soovil lisandub osavõtutasule lisatasu, mis tuleb eelnevalt Disainikeskusega kokku leppida kaire.rannik@disainikeskus.ee). Disainiturul osaleja peab ise kaasa võtma laua või mõne muu eksponeerimise aluse.

MTÜ Eesti Disainikeskus korraldab nüüdseks regiooni suurimaks disainituruks kasvanud sündmust sel aastal juba kaheteistkümnendat korda. Nii nagu ka varasematel aastatel, vastutab disainituru ja turul osalevate brändide kommunikatsiooni eest Eesti Disainikeskus.

Loodame sel aastal disainiturul näha rohkem uudseid tooteid, mida pole varem kusagil esitletud! :)

Lisainfo: kaire.rannik@disainikeskus.ee


/// KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD ///
disainiturg