Valminud on trükisoe Tallinna Disainikaart 2018/2019  

Tallinna Disainikaart on linnakaart, millel on värviliste numbritega tähistatud disainiga seotud paigad

Kaart juhatab parima Eesti disaini juurde, mida leiab nii Eesti disainiga sisustatud kohvikutest, restoranidest, disaini eksponeerivatest muuseumidest ja galeriidest, disainipoodidest ja linnaruumist.


Tallinna Disainikaart on linnakaart, millel on värviliste numbritega tähistatud disainiga seotud paigad. Kaardi pöördel on iga objekti kohta toodud lühike tutvustus koos täpse aadressi ja lahtiolekuaegadega. Kohtade ülesleidmist lihtsustavad ruumide vaateakendele paigutatud tunnuskleebised. Igal kaardil on kombineeritud kaks keelt - kaart on saadaval eesti-inglise ja soome-vene keeles. Tasuta kaardi leiavad huvilised Tallinna turismiinfopunktidest, Eesti Disainikeskusest, Eckerö ja Viking Line laevadest ning kaardil märgitud asutustest.

Disainikaardi järgi on lihtne liikuda ka ekraani vahendusel, eesti- ja inglisekeelne veebilehet tallinn.design on mugav google mapsil põhinev detailne linnakaart, kust leiab info kõigi kaardil märgitud objektide kohta.

Disainikaardi veebiversioon: tallinn.design

2018/2019 aasta Disainikaardi pdf versioonid (EST/ENG ja FIN/RUS) lae alla siit. 

Disainikaart jõudis esmakordselt avalikkuseni 2006. aastal Eesti Kunstiakadeemia Disainiaasta projekti raames. Alates 2008. aastast annab kaarti välja Eesti Disainikeskus.Tallinna Disainikaardi ja mobiilirakenduse väljaandmist toetasid Eesti Kultuurkapital, Tallinn Ettevõtlusamet. 

disainikaart