Tulemas disainikoolitus ettevõtjatele

Et õppida, kuidas disain Sinu ettevõtte kasuks tööle panna, oled 16. veebruaril oodatud koolitusele "Disainist ettevõtjatele", mis avab disaini erinevad rollid ja võimalused ettevõtluses.

Õnnestunud disain määrab järjest rohkem rahvusvahelise äri edukust ja konkurentsivõimet. Et edu põhjuseid paremini mõista, tuleb disaini vaadata laiemalt kui ainult toote disainimist.

16. veebruaril viivad disainijuht Martin Pärn ja juhtimiskonsultant Andro Kullerkupp Eesti Disainikeskuses läbi disainikoolituse, mis on suunatud ettevõtetele. Koolituspäeval saab muuhulgas kummutatud müüt, et disain on kallis, ning tõestatud, et disainita on kulukas ja ohtlik.


mehed


Aeg:
16. veebruar 9.00-17.00

Koht: Eesti Disainikeskus, Arhitektuurikatel, Põhja pst. 27A

Koolituse hind: 90€ (Eesti Disainikeskus ei ole käibemaksukohuslane), 70€ kui ühest ettevõttest osaleb mitu inimest.

Registreeri koolitusele siin.

Martin Pärn on Eesti Kunstiakadeemia strateegilise disaini professor, TTÜ ja EKA ühise rahvusvahelise magistriõppekava Design & Engineering juht, ISEASI disainibüroo juhtivpartner.

Andro Kullerkupp on pikaajalise ettevõtluskogemusega ja aidanud paljudel oma äri efektiivselt tööle panna. Peamine spetsialiseerumine on Androl ärianalüüsile, äriplaneerimisele ja eestvedamisele.

Disainist ettevõtjatele on koolitus, mis avab disaini erinevad rollid ja võimalused ettevõtluses. Päeva jooksul räägivad koolitajad disainist disaineri keeles ja disaini rakendamisest ettevõtja keeles. Näidatakse, kuidas disain seondub tihedalt nii turunduse, toote- ja teenusearenduse kui ettevõtte organisatsiooni arendusega, ettevõtte kesksete funktsioonidega. Antakse näpunäiteid, kuidas disaini eduka rakendamise abil turul pikaajalist edu saavutada.

Disaineriks koolitusel ei saa, kuid saab aimu, mida disaini kaasamisest oodata ja kuidas see ettevõttesse tuua. Meeskondliku töötoa vormis mängitakse läbi üks disainiprotsessi algus, mis annab head juhtnöörid edaspidiseks disaini edukaks rakendamiseks ettevõttes ja loob arusaama, kuidas võimendada oma äriideed disaini toel väga erinevates ettevõtte tegevuse osades.

Loe lähemalt ja vaata päevakava siit.