Tule tasuta Disainiveduri nõustamisele

2013. aastal läbis Disainiveduri programmi 12 ettevõtet. Peamiselt oli tegemist väikeettevõtetega, kes tegid oma esimesed investeeringud ettevõtte disaini arengusse. Kiire kasvu faasis tasub disaini panustada, et areng tooks kaasa ka kasumlikkuse.

Disaini investeerimine aitab läbi mõelda ja mõista, kellele ja miks ettevõte tegutseb – kes on tegelik klient, millist toodet või teenust klient õigupoolest tahab, millist kliendi probleemi tegelikult lahendatakse. Ning lõpuks on eesmärk vormida disainerite abil ettevõte ja tema toodang just selliseks nagu on soov ja vajadus.

Disainivedur sobib kõikidele ettevõtetele – suurtele ja väikestele, tootjatele ja teenusepakkujatele. Sest igal ettevõttel on oma nägu ja toode või teenus, mida saab tutvustada ja pakkuda mõtestatumalt, atraktiivsemalt, sihitumalt, mugavamalt.

Disainiveduri programmis viib kogenud disainijuht ettevõttes läbi disainiauditi, annab ettevõtjale põhjaliku tagasiside, nõustab ja koolitab edasiste disainisammude tegemiseks. Koostöö kestab kuu aega ning tulemusena ettevõtja teab oma olemasolevat seisu, arenguvõimalusi, oma järgmisi samme strateegiliseks disaini kasutamiseks.

Tule vedurisse ja juhi oma ettevõte just sinna, kuhu soovid!

Loe lisaks siit.