Tallinna Disainikaart nüüd ka ekraanil

Maikuus ilmus uuendatud kujundusega Tallinna Disainikaart ning lisaks füüsilisele kaardile on Disainikaart nüüd kasutatav läbi tallinn.design lehekülje.

Tallinna Disainikaart juhatab su parima Eesti disaini juurde, mida leiab nii Eesti disainiga sisustatud kohvikutest ja restoranidest, disaini eksponeerivatest muuseumidest ja galeriidest ning disainipoodidest. Sel aastal kolis Disainikaart ka ekraanile – eesti- ja inglisekeelsel veebilehel tallinn.design on mugav google mapsil põhinev detailne linnakaart, kõikide kohtade info ning peagi ka disainerite, muusikute ja teiste põnevate tegijate lemmikkohtade tuurid.

Tallinna Disainikaart on linnakaart, millel on kollaste numbritega tähistatud disainiga seotud paigad. Kaardi pöördel on iga objekti kohta toodud lühike tutvustus koos täpse aadressi ja lahtiolekuaegadega. Kohtade ülesleidmist lihtsustavad ruumide vaateakendele paigutatud tunnuskleebised. Igal kaardil on kombineeritud kaks keelt - kaart on saadaval eesti-soome ja saksa-inglise keeles. Tasuta kaardi leiavad huvilised Tallinna turismiinfopunktidest, Eesti Disainikeskusest ning kaardil märgitud asutustest.

Vaata lähemalt: tallinn.design

Kaardi väljaandmist toetasid Eesti Kultuurkapital ja Tallinn Ettevõtlusamet.