Tallinna Disainikaart nüüd ka mobiilis!

Tasuta mobiiliäpp D-kaart sisaldab detailset linnakaarti, disainiobjektide otsingut, nimekirja koos detailse info, kontaktide ja pildimaterjalidega ning võimaldab kasutajat ka reaalajas positsioneerida. Äpi teises versioonis lisanduvad ka tuntud Eesti disainerite, muusikut ja teiste põnevate tegelaste lemmikkohtade soovitused ja tuurid.

Tallinna Disainikaart koondab kohad, kust leiab head Eesti disaini, seda nii Eesti disainiga sisustatud kohvikutest ja restoranidest, disaini eksponeerivatest muuseumidest ja galeriidest, disainipoodidest ning põnevatest linnakeskkondadest.

Tasuta kaardi leiavad huvilised Tallinna turismiinfopunktidest, Eesti Disainikeskusest ning kaardil ära märgitud asutustest.

Mobiiliäpi D-kaart saab tasuta alla laadida App Store'ist ja Google Play'st. 

Disainikaart jõudis esmakordselt avalikkuseni 2006. aastal Eesti Kunstiakadeemia Disainiaasta projekti raames. Alates 2008. aastast annab kaarti välja Eesti Disainikeskus.

Tallinna Disainikaardi ja mobiilirakenduse väljaandmist toetasid Eesti Kultuurkapital, Tallinn Ettevõtlusamet, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ja Euroopa Liidu Regionaalarengu fond.