Neli loomeettevõtet kolisid ühe katuse alla

Eelmisel neljapäeval, 31. oktoobril tähistasid Soo tn. 4 ühist soolaleivapidu neli loomeettevõtet: Keha3, Derelict Furniture, Ledstreet ja Upstairs (Pavel Sidorenko).

Nelja loovbüroo kooslus pakub ausaid lahendusi läbi teineteist täiendavate funktsioonide inimesele, kes ei soovi tegeleda tarbimisega ja liigse ostlemisega. Ininene, kes on alustanud positiivset vastuhakku lamenenud ning kiirustavale maailmale kinkides endale ja järgnevatele põlvedele kiirelust ja kiirtabrimisest vabanenud aega ja loovust. Tänu nelja disainibüroo toodete kombinatsioonile saab nende austaja laiendada oma kodu ja mõttemaailma väljaspoole traditsioonilisi müüre ning kasutada terviklikku lahendust oma elukeskkonna rikastamiseks.

Nelja firma eesmärk on eelkõige jagada ja luua 1+1=11 mõtteenergiat läbi erinevate disainitahkude täitmisega. Eestlastele on nii, nagu teistelegi Lääne-Eurooplastele saamas omaseks mõtlemine, kus ühtne jõud on palju tugevam kui üksi rabelemine, sest ka kliendile luuakse seeläbi uusi väärtusi.
"Nii jagame me industriaalsete nelja-meetriste lagede juures ka ühtset visiooni, sest kõigil meil on mingi sarnane väärtus, mida kanname – olgu see siis puhas disainijoon või jätkusuutlik toode," kommenteerib Derelict Furniture ärijuht Ettie Mikita.

Ettevõtetest:

Ledstreet
Ledstreet on Eestimaine ettevõte, mis toodab targa juhtimisega kvaliteetseid LED-valgusteid tänavatele, spordirajatistele ja eriprojektidele.

Derelict Furniture
Derelict Furniture kasutab köitva looga vana puitu, selle erilist tekstuuri ja värvigammat, et luua aus ja sundimatu disain. Valmistatava mööbli eesmärgiks on leida tasakaal mehhaanilise töötlemisprotsessi täpsuse ja puidu enda ebatäiuslikkuse vahel.

Keha3
Keha3 eesmärk on luua tooteid- valgusteid ja välimööblit- paikadesse, kus keskkond ei hellita materjale ega tehnoloogiaid.
Disain kesk loodusstiihiat ja tema kapriise - selles kestvuses on midagi ilusat.
Seeläbi on Keha3 eesmärk muuta maailma paremaks ja kokkuhoidlikumaks tekkinud kestvate ja universaalsete lahenduste kaudu.

Upstairs
Disainistuudio Upstairs pakub funktsionaalseid ja mängulisi tooteid, mis oma lihtsuses suhtlevad kerglevalt ümbruskonna ja kasutajaga. Upstairs ei loo esemeid pelgalt vajaduste rahuldamiseks, vaid eelkõige igapäevaelu emotsioonidega rikastamiseks.

Pilte avamispeost saab vaadata siit