Marit Ilison avas „Longing for Sleep“ veebipoe

Kunstnik ja moedisainer Marit Ilison veebipoe, kust saab soetada rahvusvaheliselt tunnustatud „Longing for Sleep“ kollektsiooni.

LongingForSleep bordeaux MaritILISON credit MaikenStaak 1

Marit Ilisoni mitmekülgset rahvusvahelist tunnustust pälvinud kollektsioon "Longing For Sleep" on kontseptuaalne kollektsiooni, mis on inspireeritud kaamosest -  talvisest pimedast ajast ning ning autori igikestvast soovist sel ajal kauem ja rohkem magada. Samas kriibib sügaval hinges südametunnistus, mis meenutab, et tegelikult peaks tööd tegema ja asju ellu viima. Kriipiv tunne on justkui liiv külje või hernetera madratsikuhja all (mantlite puhul tihedad säravad tikandid), mis lõplikku andumist unemaailmale juhtuda ei lase. Nii jääbki vaid see igikestev igatsus magada ja värvilisi unenägusid näha.

Kollektsioon on valmistatud nostalgilistest mustrilistest villastest tekkidest. Tõlgendades kollektsiooni kontseptsiooni mateeriasse, on eksklusiivsemad eksemplarid seest poolt kaunistatud rikkalikult säravate kristalltikandiga, kuid leidub ka minimalistlikke mudeleid. Iga tekk on valitud hoolikalt, mantelid on valmistatud käsitsi ning iga eksemplar on unikaalne. „Longing for Sleep“ kollektsioon hõlmab nii naiste kui laste mantleid ja keepe, eksklusiivseid litterkleite kui ka käsitsi valmistatud kingi.

Areeni tulevikutähe ja Kristjan Raua preemia laureaadi Ilisoni ainulaadne lähenemine, mis põimib omavahel disaineri kultuurilise tausta ja isiklikud tunded keskkonnasäästliku disaini ja kontseptuaalse kunstilise lähenemisega on püüdnud pilke nii Londoni Moenädalal, mainekal Hyères moekonkursil kui ka ainulaadsel ORIGIN Passion&Beliefs messil, kus avastas brändi maailma tipp-moebutiigi Luisa Via Roma peasisseostja Silvano Vangi. Nüüd avaneb võimalus kollektsiooni vaadelda ka kodumaistel fännidel. Prantsuse haute couture ajakirja Stiletto poolt "tõeliseks rõivastuse poetessiks" tituleeritud Ilison on ka Vogue Talent 2014 ja Väikese SÄSI 2014 laureaat.

Novembri lõpus avas Ilisoni ka uue stuudio ja showroomi 7SILVERMENINCOATS Atelier, kus saab „Longing for Sleep“ kollektsiooniga tutvuda. Lisaks valmistatakse stuudios eritellimustöid ja erilistel puhkudel ka meeste ülikondi. Showroomi asub Tallinnas aadressil Puuvilla 24 ning külastuse saab eelnevalt kokku leppida e-maili teel aadressil atelier@7smic.com.

Veebipoe leiab aadressilt: http://www.longingforsleep.com/.

Koduleht: http://www.longingforsleep.com/

Lisainfo: atelier@7smic.com