Järgmine Disainiturg toimub 15. detsember 2019

Sel kevadel ei toimu Disainiturgu. Selle asemel toimub 29. märtsil uue ja põneva formaadiga Disainituur.

Järgmine Disainiturg toimub 15. detsembril 2019 Kultuurikatlas. Pane ennast kirja siin, et olla kursis Disainiturule registreerimise ja muu olulise infoga, mis seotud Disainituruga ning võtame Sinuga peatselt ühendust.

Disainituur toimub 29. märtsil ning on osa Tallinn Music Week disainiprogrammist. Disainituur kutsub inimesi uudistama, mis toimub Eesti disaini telgitagustes Telliskivi Loomelinnakus.
Kuna Disainikeskus on sel aastal keskendunud peamiselt ringdisaini, ringmajanduse jms uutele suundadele, mille raames koolitatakse ja suunatakse nii Eesti disainereid kui ka ettevõtteid mõtlema, siis sel korral külastatakse Disainituuril disainereid, kes lähtuvad oma toodete loomisel ringmajanduse põhimõtetest.
Visiitidel Reet Ausi, Karl Annuse, Stella Soomlaisi ja teiste disainerite stuudiotesse saab kuulda lähemalt nende loomisprotsessidest, miks jätkusuutlik tootmine on nende jaoks kuum teema ja miks tasuks üha enam selles suunas vaadata. Disainituuri viib läbi Piret Mägi, kes on disainipromootor, disainikorraldaja, disainiesindaja, õpetaja ja juhendaja.

Tuur toimub inglise keeles.

disainiturg, disainituur