Inspiratsioonihommik Anton Repponeniga 22.09

22. septembril kell 10.00 viivad MTÜ UVKE koostöös Disainikeskusega läbi inspiratsioonihommiku, kus esineb rahvusvahelise agentuuri „Fantasy Interactive” endine loovjuht ja „Anton & Irene” asutaja Anton Repponen.


Aeg: 22. september kell 10.00
Kus: Arhitektuurikatel, Põhja pst 27A
Üritus on tasuta, kõik huvilised oodatud
Facebooki event

Antoni loengu teema on „Kuidas me lakkasime olemast juhtijad?”: "Ma räägin sellest, kuidas mina ja Irene jätsime oma töö juhatajatena tunnustatud New Yorgi ettevõttes, et alustada enda stuudiot, kus saaksime taaskord olla disainerid ja teha seda, mida me tõeliselt tähtsaks peame. Samuti räägin sellest, miks on oluline, et iga loodud disain oleks personaalne." 

Sündinud Peterburis ja lapsepõlves perekonnaga Tallinnasse kolinud Anton jätkas oma teed peale kooli Stockholmis. Ta on töötanud Eestis, Rootsis ja Indias ning 2006. aastal asus vallutama Suurt Õuna. Peale üheksat aastat töötamist rahvusvaheliselt tunnustatud agentuuris Fantasy Interactive otsustas Anton luua koos tolleaegse kolleegi ja disaineri Irene Pereyraga oma stuudio.  

“Ühel päeval saime aru, et suures agentuuris töötades veedame enamuse ajast koosolekutel, mis ei ole üldse seotud disainiga. Jõudsime arusaamani, et midagi on valesti - me oleme ju disainerid!”,- meenutab Anton hetke, millal otsustas ta koos Irenega luua oma ettevõtte.

Anton & Irene stuudio fookus on disainilahendustel, kus kasutajakogemus on harmoonias visuaalse poolega. Iga projekti toimimise nimel tehakse põhjalik taustauuring, alates tellijast ja tema ideedest, kuni inimestest kes toodet tulevikus kasutama hakkavad. Anton ja Irene on võtnud vastu otsuse teha ühte projekti korraga, et saavutada parim tulemus ning personaalne side projekti ja tellijaga, vastandudes paljudele selle alla tegijatele, kes võtavad ette võimalikult palju ambitsioonikaid projekte samaaegselt.  

Kahe aasta jooksul on Anton ja Irene jõudnud koostööd teha disainer Karim Rashid, Metropolitani Muuseumi,  “Sila Sveta” ja Danil Kryvoruchko ja palju teistega. Samuti on Anton töötanud brändidega nagu Google, Microsoft, Sony ja Porsche.  

Anton Repponeni kutsus oma kogemusi jagama MTÜ UVKE (Uus Vene Kultuur Eestis) Disainikeskuse loengusarja “Inspiratsioonihommikud” raames.

Loe ka intervjuud Anton Repponeniga Müürilehest

http://antonandirene.com/
http://uvke.ee/