Eesti disaini päev - 23.02 2022 

Eesti Disainerite Liit ühes Disainiöö festivaliga on kuulutanud 23. veebruari Eesti disaini päevaks.

Peagi saabuva Eesti disaini päeva (23. veebruar) raames kutsub Eesti Disainerite Liit kohalikke disainibrände, disainivaldkonna edendajaid ning vahendajaid tõstma esile erilisi disainialaseid saavutusi, märgilisi disaine ja olulisi verstaposte Eesti disainimaastikul.
LUGUSID SAAB KAJASTADA MITMEL MOEL:

- Omaenda sotsiaalmeedia kanalites pöörata fookus mõnele preemiale, tunnustusele, suurele õnnestumisele. Postitus saab olla just nii pikk või lühike, kuidas endale parim tundub. 

- Kasuta hastage: #märkameeestidisaini #eestidisainipäev #estoniandesignday

- Kes loovad kodulehele sisuartikleid ja blogipostitusi, võivad võtta jutuks mõne erilise sündmuse, eesrindliku toote, auhinna, olulise verstaposti.

- Soovi korral viia läbi oma stuudios, poes või virtuaalsetes kanalites teemaüritus, eriväljapanek vms. Andke sellest ka EDL-le teada, et EDL saaks omakorda sõna levitamisele kaasa aidata.
Info saab märkida siia tabelisse 


///

Vabariigi aastapäeva eel mõtiskleme tavapäraselt rohkem oma kodust, maast ja rahvast. Tundkem uhkust eestimaalaste väljapaistvate saavutuste ja oma andekate talentide üle, kelle looming meid inspireerib ning meie elu nauditavamaks, lihtsamaks või esteetilisemaks muudab, majandust ja kultuurielu ergutab ning Eestit maailmas tuntuks teeb.

Eesti Disainerite Liit on kuulutanud 23. veebruari EESTI DISAINI PÄEVAKS. See on päev, mil tunnustame tublisid ja andekaid kodumaiseid disainereid, märgates nende loomingut enda kodus, garderoobis, kontoris, linnaruumis või miks mitte soetades poeletilt just kodumaiste disainerite loomingut. Nautigem kohalike tegijate loomingut läbi näituste, lugedes mõne temaatilise artikli või hoopis raamatu. Disain on väärt kogemus! 


Eesti disaini päeva algatajad (EDL ja Disainiöö festival) loodavad, et Eesti disaini päevast saab tore traditsioon, mil meie inimesed tutvuvad kohalike disainerite loominguga ning meie elukeskkonda väärtustavad aina rohkem Eesti disaintooted. Esmakordselt tähistati Eesti disaini päeva 2016 aastal tollases Eesti Disaini Maja galeriis Tallinnas, Kalasadama 8.


Disainiviktoriin


23. veebruari õhtul kell 19:00-21:00 toimub Kopli Köögis (Marati 5) ka disainiviktoriin. Registreerida pole vaja, osaluvõtt tasuta. 


Lisainfo, ettepanekute ning küsimustega palume kontakteeruda:
Piret Mägi
piret@estoniandesignhouse.com

www.edl.ee
www.tallinndesignfestival.com


disainipäev