DMI konverentsi vestlusring 18. juunil

11-12. juunil toimub Londonis juba 18. iga-aastane Design Management Institute'i (DMI) Euroopa konverents. Seekordseks teemaks on "Making Change by Design" ning esinejate seas on ka J. Margus Klaar (Brand Manual) Eestist.

18. juunil toimub Eesti Disainikeskuses vestlusring, kus konverentsil osalenud disainijuhid räägivad enim tähelepanu pälvinud ettekannetest ning kõlama jäänud ideedest ja suundumustest.

Aeg: 18. juuni 15-17
Koht: Eesti Disainikeskus, Veerenni 24, Baltika kvartali II korrus
Osalemine tasuta, registreeri siin. 

Selle aasta konverents keskendub disainile kui muutuste käivitajale era- ja avalikus sektoris. Disain kutsub üles empaatilisele lähenemisele nii ärijuhtimises, valitsuse tasandil kui ka brändide ja kultuuride uuendamisel. Tunnustatud välisesinejate ja disainijuhtide kõrval astub kõnelejate seas esmakordselt üles ka Eesti disainijuht J. Margus Klaar Brand Manualist, kes räägib Eestist kui start-up maast ning Disainibuldooseri projektist. Konverentsi täpsematest teemadest saab ülevaate päevakavast: http://www.dmi.org/?page=London2014

Eestist osaleb konverentsil peale disainikeskuse esindaja ka 5 disainijuhti: Kaarel Grepp (Age McCann), Ionel lehari (Identity), Ants Lusti (Identity), Jannus Jaska ja Janno Siimar (Velvet).

Konverentsi järgselt korraldab Eesti Disainikeskus 18. juunil vestlusringi, kus konverentsil osalenud disainijuhid räägivad enim tähelepanu pälvinud ettekannetest, valdkonna suundumustest lähiaastatel ning kuuldud headest mõtete ja ideedest. Vestlusring leiab aset disainikeskuse seminariruumis 18. mail kl 15-17. Osalejatel palume ennast registreerida siin.

Disainjuhtide osalemist DMI konverentsil toetas EAS läbi Euroopa Struktuurfondide.