Disainiamps vol 1: Andmete ökosüsteemist – numbrist tähenduseni ja edasi

Esimese Disainiampsu juhatab sisse Statistikaameti peadirektor Urmet Lee.


Disainiamps on Eesti Disainikeskuse poolt ellu kutsutud uus sündmustesari, mis on mõeldud disaineritele. Formaat on lihtne, õhkkond on mitteformaalne ning disaineritel on võimalik kohtuda disainimaastikult väljaspool tegutsevate põnevate inimestega. Disainiampsud hakkavad toimuma kvartaalselt Eesti Disainikeskuse kontoris. Sissepääs tasuta!


Esimene Disainiamps toimub 25. märtsil kell 15.00 - 17.00 ning rääkima tuleb Urmet Lee (Statistikaameti peadirektor). Kuna disain oma mitmekülgsuses on paljuski andmete ning nende töötlemisega seotud, nii teenuste kujundamisel kui ka andmete visualiseerimisel, siis räägibki Urmet meile andmete ökosüsteemist.

Fotol: Urmet Lee ©Kristiin Kõosalu

Urmet Lee on oma karjääri jooksul andnud panuse ID-kaardi loomisse, põnevate ühiskonna uuringute tegemisse PRAXISe meeskonnas ning majanduse ja riigi rahanduse valdkondade auditeerimisse Riigikontrollis. Erasektoris on ta loonud kvaliteedijuhtimissüsteeme nii teenindus- kui ka tootmisettevõtetes. Viimastel aastatel on Urmeti töös olnud kesksel kohal andmed nende kogu elutsükli jooksul.


Disainiamps vol 1: Andmete ökosüsteemist – numbrist tähenduseni ja edasi
Aeg: 25. märts kell 15.00 - 17.00
Kõneleja: Urmet Lee
Koht: Eesti Disainikeskuse kontor (Telliskivi 60a/7, II korrus)
Sihtgrupp: disainerid
Sissepääs tasuta ent eelnev registreerimine vajalik, sest kohtade arv on piiratud!

REGISTREERI ENNAST SÜNDMUSELE SIIN


disainiamps