Disaini oma elust meistriteos!

Kõigil meist on kuskil südamesopis mõni unistus või eesmärk. Paljudel meist on see lausa ere ja suur ning sageli tundub, et oleme isegi valmis seda ellu viima. Kui ainult elu alatasa vahele ei segaks. Kurat, lausa vanduma ajab! Tegelikkuses on aga saatan hoopis peidus liigselt särale ja eesmärgile endale keskendumises. Rõhk tuleb panna teekonnale, protsessile ja tegemisele – järjepidevusele 

Selleks on meil reklaamiagentuuris Zavod BBDO hea abivahend. Muidugi kutsume lahkelt kõiki sellest osa saama! Nimelt lõime ühe paraja väljakutse, mille nimi on #minasuudan. Treenime järjepidevust ja tahtekindlust, et püsida just sellel samal suurte unistuste ja eesmärkide teekonnal. Meie väljakutse näib pealtnäha lihtne – tuleb ainult seitsmel järjestikusel kuul joosta. Paigas on kindel distants ja päevade arv. Konks aga seisneb selles, et joosta tuleb alati järjestikustel päevadel. Ühtki päeva vahele jätta ei tohi. Vabandusi katkestamiseks lihtsalt ei ole. Elul vahele segada ei lase! 

Täna kasvatame seesmist jõudu ja järjepidevust jooksmise varal. Lõppeks saab aga selle asendada ükskõik millise olulise tegevusega, milles plaanime heaks, väga heaks või parimaks saada. Elu ei disaini enam meid, vaid meie disainime elu. Kutsume sind sellest kõigest osa saama. Mine lihtsalt www.minasuudan.ee ja alusta oma teekonda! Kas sina suudad?