Design Leadership Programme 2022 

Eestisse tuleb rahvusvaheliselt tunnustatud disainijuhtimise koolitusprogramm Grow Design Leadership Programme 


Grow Design Leadership Programme on mahukas koolitusprogramm, mis toimub ajavahemikus veebruar 2022 - november 2022. Programm on disainitud töötavatele disainiprofessionaalidele. Seetõttu on programmis olulisel kohal järgmised põhimõtted: võimalik õppida töötamise ajal; intensiivne suhtlus õppija ja tuutori vahel; värske sisu otse reaalsusest; vähe teooriat, rohkelt praktilisust ja igapäevatöö täiustamist.


REGISTREERI Grow Design Leadership PROGRAMMI

Lae alla Programmi detailne tutvustus ja ajakava.


Programmi loojateks on LEGO Design Academy ellukutsujad Grow Europe. Tegemist on koolituprogrammiga, mida on juba läbi viidud koostöös erinevate disainiorganisatsioonidega üle Euroopa. Programm annab osalejatele praktilised teadmised, tööriistad ja meetodid, kuidas võimendada disaini väärtust.

Programm on mõeldud Eesti disainiprofessionaalidele ning on koostatud selliselt, et sobiks töötavatele inimestele. Töömaht on keskmiselt 4 tundi nädalas ning toimuvad nii virtuaalsed kui ka füüsilised kohtumised. Programmi kestus on kokku 40 nädalat, mis on jagatud 4 perioodiks a’2,5 kuud, mille raames toimub ka 11 näost-näkku kohtumist. Füüsilised kohtumised toimuvad Eesti Disainikeskuse kontoris.

TULE PROGRAMMIGA TUTVUMA 1. ja 15. detsembril!

Grow Design Leadership programmi tutvustamiseks toimub kaks tasuta demoveebinari: 1. ja 15. detsembril kell 16:00 – 17:00.

Registreeri ennast demoveebinarile SIIN


Programm koosneb 10 moodulist ja katab suure hulga erinevaid tänapäevaseid disainjuhtimise teemasid: 

- Design Management; 

- Design Leadership; 

- Design Quality; 

- Design Process; 

- Design in Customer Experience; 

- Design Strategy; 

- Design Value; 

- Design Storytelling; 

- Service Design; 

- Design Briefing

Keda ootame programmi osalema?


- 8 kuni  15 kogenud disainerit, disainijuhti, kliendihaldurit, loovdirektorit jt disainivaldkonnast tulevat või disainiga intensiivselt töötavaid professionaale;
- Erinevatest ettevõtetest ja erinevate disainidistsipliinide esindajaid; Programm on sobilik kõigile disainidistsipliinidele, sh tootedisain, graafiline disain, digidisain jne.
- Inimesi, kellel on kirg disaini vastu.


Koolitusprogrammi juhivad:

PARK konsultandid ja direktorid (www.park.bz), kes on kursis kõige uuemate disainipraktikate ja suundumustega, kellel on 20+ aastane kogemus disainijuhtimises ning kes on töötanud ettevõtetega nagu näiteks Unilever, Permasteelisa, Niko, Barco, Mars, Adria, Bosch, Accell Group jt.

Programmi maksumus: € 4.100 + KM per osaleja
Designleadership