Algas kandideerimine 2013. aasta Tallinna Disainikaardile

Kandideerimiseks palume täita ankeedi ning saatke kolm fotot interjöörist ja kolm fotot eksponeeritud disainist hiljemalt 25. märtsiks e-posti aadressile maris@disainikeskus.ee

Tallinna Disainikaart koondab ja toob esile Tallinna avalikud ruumid, mis rakendavad, tutvustavad ja väärtustavad kaasaegset Eesti disaini. Kaardilt leiab nii kõrgetasemelise Eesti disainiga sisustatud kohvikuid ja hotelle, disaini müüvaid salonge kui ka näitusepindu ja muuseume. 

"Disainikaart väärtustab ja tõstab esile head Eesti disaini, mida leidub siinsamas meie ümber kohtades, kus me seda alati ei märka. Tallinlastele pakub kaart võimalust uudistada varasemast tuttavaid paiku uues kontekstis – näiteks Valli baari, Kuku klubi või vana head kohvik Maiasmokka," avab kaardi tausta üks koostajatest, kunstiteadlane Kai Lobjakas.
"Disainikaardil olemine tähistab kvaliteedimärki ja kuuluvust oma ala professionaalide hulka. Disainikaardil olemine annab meile nähtavuse teadliku, disainist huvitatud kliendi jaoks," selgitab Disainikaardil olemise olulisust Nu Nordiku perenaine Tiina Teemägi.

Disainikaarte jagatakse tasuta kaardil märgitud kohtades, Tallinna turismiinfopunktides, turismimessidel ning kõikidel Eesti Disainikeskuse poolt korraldatud üritustel.

Kandideerimiseks palume täita ankeedi ning saata kolm fotot interjöörist ja kolm fotot eksponeeritud disainist (galerii näituse eksponaatidest või müüdavast disainist) hiljemalt
25. märtsiks e-posti aadressile maris@disainikeskus.ee. Fotode suurus maksimaalselt 1MB.

Et katta osaliselt kaardi ja aplikatsiooni väljaandmisega seotud kulusid ootame kõigilt kaardile pääsenud ettevõtetelt toetussummat 125€.
Kaardil esile tõstmist väärivad asutused valib välja eriala professionaalidest moodustatud nõukogu.

Värskendatud kujundusega kaheksas trükk, tiraažiga 25 000 eksemplari, valmib 2013. aasta juunikuus eesti, inglise, vene, saksa, soome ja rootsi keeles.

Esimene Tallinna Disainikaart anti välja 2006. aastal Disainiaasta raames, seejärel on täiendatud kaart ilmunud kuuel aastal.


Disainikaardi ilmumist toetavad Eesti Kultuurkapital ja Tallinna Ettevõtlusamet.

Lisateave:


Maris Takk
Kommunikatsioonijuht
Eesti Disainikeskus
+372 5058 837
maris@disainikeskus.ee