16 eesti disainerit esinevad Habitare messil Eesti Disaini Maja ühisstendiga

Kollektsioon koondab Eesti disainerite loodud ja valdavalt koostöös kohalike ettevõtetega toodetavaid esemeid: mööblit, valgusteid, sisustustekstiile ja erinevaid sisustusaksessuaare. Ühise kontseptsiooni läbivaks jooneks on selge ja inimkeskne disain ning ehedad põhjamaised materjalid. Tooteid esitletakse kooslustena, kliendile pakutakse välja terviklahendused.

Eesti Disainerite Liidu asutatud Eesti Disaini Maja missioon on luua Eesti autoridisainile platvorm, mis edendab toodete müüki Eestis ja raja taga; algatada disainereid ja ettevõtjaid kaasates uusi tootearendusi; promoda ja eksportida kvaliteetset Eesti tootedisaini. Fookuses olevad kliendigrupid on arhitektid ja sisearhitektid, väiketiraaže ja autoridisaini edasimüüvad sisustusgaleriid. Loomulikult ka lõpptarbija.

EDM kollektsiooni autorid on: Tarmo Luisk, Tõnis Vellama, Ilona Gurjanova, Monika Järg, Maile Grünberg, Toivo Raidmets, Kristi Rinkjob ja Anne-Liis Leht, Maria Rästa, Igor Volkov, Elmet Treier, Elna Kaasik, Jaanus Orgusaar, Julia-Maria Künnap, Enn Praks ja Katrin Soans.

EDM stend asub Habitare sisustusmessi disainialal AHEAD!, aadressil 7h10.

Samal ajal on Suvilahtis Eesti Majas pop-up shop Eesti Disaini Maja toodetega.

Kontakt:

Monika Järg, projektijuht, +3725218479, monika@tekstiilruumis.ee

Kirke Tatar, Eesti Disaini Maja Galerii, +37255590787, showroom@estoniandesignhouse.ee