Finantskoolitus loomeettevõtjatele

Kellele ja miks?

Koolitus on mõeldud loomevaldkonnas tegutsevatele ettevõtjatele, kes tegelevad oma ettevõttes igapäevase äritegevuse juhtimisega ning soovivad oma ettevõtte parema juhtimise, arendamise ning kasvamise nimel saada teadmisi finantsvaldkonnast, mis aitaksid paramini planeerida ning oma igapäevategevusi paremini juhtida ja hinnata.

Mis?

Kahepäevasel koolitusel õpetatakse, millist finantsinfot ja kuidas ettevõtte paremaks juhtimiseks kasutada, kust seda leida ning mis sellega peale hakata? Teisisõnu analüüsitakse finantsaruandeid ehk „õpitakse neid lugema" ja finantsanalüüsi tegema. Samuti õpitakse koostama finantsprognoose ning planeerima rahavoogusid, mis on nii alustava kui kasvava ettevõtte suuremaid valupunkte.

Millal: 9. ja 10. november 2011

K 09.11.11 kell 14.00-17.30 (vaheaeg 15.30-16.00)

N 10.11.11 kell 14.00-17.30 (vaheaeg 15.30-16.00)

Koht: Tallinna Tehnikaülikool

Maht: 8 akadeemilist tundi

Maksumus: kahepäevase koolituse hind on CREAENT projektis osalenutele 150 eurot + KM (tavahind 180 eurot + KM). Hind sisaldab koolitust, koolitusmaterjale, TTÜ tunnistusi, kohvi.

Koolitaja: Paavo Siimann

Paavo on viimased seitse aastat töötanud rahvusvahelistes ettevõtetes finantsjuhina ning lisaks Eestile olnud tegev Läti, Leedu, Ukraina, Kasahstani, Gruusia, Armeenia ja Aserbaidžaani turgudel. Enne finantsvaldkonda siirdumist töötas Paavo viis aastat projektijuhina meelelahutusäris ja kaks aastat tootejuhina toidu- ja joogikaupade hulgimüügiettevõttes. Viimased kümme aastat on Paavo õpetanud TTÜ majandusteaduskonnas finantsaruannete analüüsi. Paavo on nõudlik, kuid väga hinnatud lektor ja koolitaja!

REGISTREERUMINE: Oma osalemissoovist teata meiliaadressile triin@majanduskoolituskeskus.ee või registreeri end siit!

NB! Töö toimub väikeses grupis – kohtade arv on piiratud!

Lisainfot leiab SIIT.