Eestisse tuleb Briti video- ja filmiguru Philip Bloom

bloom-frontpage 1

Bloomi töötubades tuleb juttu digitaalse kinokunsti võimalustest ja viimastest arengutest nii tehniliselt kui ja sisuliselt. Räägitakse lugude jutustamisest, ümbritseva kõnekalt jäädvustamisest, emotsioonide püüdmisest ning sellest, mida kõike digitaalse filmitegemise areng võimaldab täna ka kodustes tingimustes korda saata.

Kirgliku kaamerakatsetajana, eelkõige just DSLR kaamerate austajana, on Bloomi 24 tööaasta jooksul kogunenud rohkelt kogemusi muuhulgas ka tehnilisest aspektist variatiivselt ja ülevaatlikult mõtteid vahetada.

Vaata ka töötuba tutvustavat video.
______________
Philip Bloom on tunnustatud Briti videomeister ja filmitegija, uue filmitehnika testija ja eestkõneleja ning innustav koolitaja. Ta on töötanud nii operaatori, režissööri, monteerija kui ka helitehnikuna, teinud tuhandeid videolõike, lühifilme, dokumentaale. Maailma juhtivate telekanalite (SKY, NBC, BBC, CBS, Discovery Channel) pilti jäädvustades on Bloom väga palju reisinud, muuhulgas saanud rohkelt kogemusi ka sõjakolletes töötades. Tema erakordselt sütitav energia on avanud nii mõnegi südame digitaalse kinokunsti võludele.

Täpsem info töötubade kohta: http://www.overall.ee/bloom/workshops/
Philip Bloomi blogi: philipbloom.net