Disainmööbli platvorm Furgner pakub koostöövõimalusi disaineritele

Platvorm annab võimaluse liita ühtseks kataloogiks nii mööblidisainerite, kui ka väikese ja keskmise suurusega mööblitootjate toodangu ning seda kasutajasõbralikumalt lõpptarbijani viia. Eesmärgiks on pakkuda tootjale võimalikult väheste kuludega lisamüüki ning võimaldada tänu transpordikulude minimeerimisele ning vaheladude puudumisele tarbijale konkurentidest soodsamat hinda. Tootmine algab pärast tellimuse kinnitamist ja kliendipoolse ettemaksu sooritamist ning liigub otse tootjalt lõppkliendini.

Lisaks e-poe platvormile loob Furgner marketplace'i näol võimalusi ka disainerite ja tootjate vahelisteks koostöödeks. Kohtumispaiga keskkond pakub lahendusi väikese ja keskmise suurusega tootjatele, kellel on puudus nii disaineritest kui ka kvaliteetsetest disainlahendustest ning võimaldab teisalt disaineritel juba olemasolevaid disaine müüa otse tootjatele - IP müük.
Tänaseks on sellelaadse koostöö vastu huvi ülesse näidanud ka Eesti üks suurim mööblitootja Skano Furniture Factory OÜ.

Hetkel peamiselt Eesti turule keskenduv Furgner näeb pikemas perspektiivis ennast jõulise ja tugeva ekspordivõimalusena kõikidele selle regiooni põhjamaise disaini tootjatele (nii disainerid, kui tootjad) ning soovib peatselt laieneda ka Soome, Rootsi ja Taani turgudele. Saidi tegevuse hõlbustamiseks, ettevõtte kiireks arenguks ning põnevate disainialaste diskussioonide tekitamiseks, alustab kodulehel peatselt tegevust ka blogi.

Lisainformatsioon: furgner.com