Disainikeskus kutsub osalema DMI konverentsil Helsingis

Iga-aastase maineka Design Management Institute'i (DMI) Euroopa konverentsi toimumispaik on sel aastal World Design Capitali tiitlit kandev Helsingi. 25.-26. aprillil toimuva konverentsi peateema on Collective design.

Eesti Disainikeskus pakub DMI liikmena võimalust osaleda konverentsil soodushinnaga 850€. Konverentsil osalemiseks palume saata hiljemalt 1. märtsiks kiri aadressile info@disainikeskus.ee.

Esimene päev:

Ühiskond/Kogukond/Organisatsioon - Kes käivitab poliitika? Millised süsteemid täidavad kogukondade huve kõige paremini? Kuidas multiditsiplinaarseid protsesse rakendatakse kaasavasse disaini? Kes on "ootamatud" disainerid ja millist rolli nad mängivad?

Teine päev:

Kodanik/Kasutaja/Disainer - Kuidas kaasatakse kodanikud disaini protsessi? Kuidas jõuavad elamused ja teenused kasutajateni? Kuidas me arvestame üksikisikute soovide ja arvamustega?

DMI Konverentsist:

Collaboration is design's competitive advantage in today's world. Together with a laser focus on the user as part of a group or an individual, design leads solutions to an inclusive, integrated and inspiring process that transforms experiences for a better life. From the group to the individual, public to the private, large to the small, visible to the invisible, the conference will reveal the innermost workings of infrastructure, policy, planning, research, organization, innovation, and management that occur behind the scenes and on the front lines of design and business. What is the role of design leadership in this new world of collective design?

Konverentsi ja esinejate kohta leiab lisainfot siit

Traditsiooniliselt tomb 23.-24. aprillil konverentsi eel-seminar "Design Research and the Customer-driven Innovation Strategy". Disaineritele ja disainjuhtidele suunatud meistriklassi viib läbi Darrel Rhea.

Seminari kohta leiab lisainfot siit

Koolitusel ja konverentsil osalemine

Disainikeskus paneb huvilistest kokku konverentsil osalejate grupi, kellele maksab kuni 1.märtsini registreerudes konverentsil osalemine 850€, eelseminaril osalemine maksab 550€.

Konverentsiga seonduvad reisi- ja majutuskulud katab iga osaleja ise.

Disainikeskuse grupi koosseisus DMI konverentsil osalemiseks palun saatke aadressil info@disainikeskus.ee hiljemalt 1. märtsiks kiri, kus on ära toodud Teie nimi, telefoninumber ja e-mail, ettevõtte nimi ja tegevusvaldkond, ettevõtte aadress ja Teie ametikoht ettevõttes.

Lisainfo ja küsimused: info@disainikeskus, tel. 631 1508

DMIst

DMI on rahvusvaheline mittetulundusühendus, mis tegeleb disaini tutvustamisega äristrateegia olulise osana ning sellealase teadlikkuse tõstmisega. DMI loodi 1975. aastal ja on tänaseks kujunenud rahvusvaheliseks disainijuhtimise teabekeskuseks, mis pakub oma konverentside, seminaride, liikmesprogrammide ja publikatsioonide vahendusel hindamatuid disainijuhtimise alaseid teadmisi ja töövahendeid.

Eesti Disainikeskus on DMI akadeemiline liige. Disainikeskuse grupp on osalenud Milanos, Londonis ja Amsterdamis toimunud konverentsidel.