Algas kandideerimine Tallinna Disainikaardile

disainikaart

Algas kandideerimine Tallinna Disainikaardile 2016-17, mis koondab Eesti disaini eksponeerivaid ja müüvaid poode, interjööre, näitusepindu ja avalikke ruume. Koos paberkaardiga uuendame ka Disainikaardi mobiilirakendust D-kaart. Kandideerimise tähtaeg on 1. märts 2016.


Kandideerimiseks palume täita ankeet hiljemalt 1. märts 2016.

Disainikaardi paberväljaande ja mobiilirakenduse osalustasu on 125€ (Disainikeskus ei ole käibemaksukohuslane).

Disainikaardi komisjon vaatab kõik taotlused üle ja Disainikaardile pääsenud ettevõtted avaldame Disainikeskuse veebileheküljele märtsi keskpaigas.

Tallinna Disainikaart on ainus linnakaart, mis koondab ja toob esile Tallinna avalikud ruumid, mis rakendavad, tutvustavad ja väärtustavad kaasaegset Eesti disaini. Kaardilt leiab nii kõrgetasemelise Eesti disainiga sisustatud kohvikuid ja hotelle, disaini müüvaid salonge kui ka näitusepindu ja muuseume. Kohad on linnapildis tähistatud kollase D-tähega kleepsuga. 

"Disainikaardil olemine tähistab kvaliteedimärki ja kuuluvust oma ala professionaalide hulka. Disainikaardil olemine annab meile nähtavuse teadliku, disainist huvitatud kliendi jaoks," selgitab Disainikaardil olemise olulisust Nu Nordiku perenaine Tiina Teemägi.

d-kaart-2 v

Disainikaarte jagatakse tasuta kaardil märgitud kohtades, Tallinna turismiinfopunktides, turismimessidel, koostööpartnerite laevadel (Viking Line ja Tallink) ning kõikidel Eesti Disainikeskuse poolt korraldatud üritustel.

Kandideerimiseks palume täita ankeedi hiljemalt 1. märts 2016.

Et katta osaliselt kaardi ja aplikatsiooni väljaandmisega seotud kulusid ootame kõigilt kaardile pääsenud ettevõtetelt toetussummat 125€.

Värskendatud kujundusega kümnes trükk, tiraažiga 25 000 eksemplari, valmib 2016. aasta maikuuks eesti ja vene, inglise ja saksa ning soome ja rootsi keeles.

Esimene Tallinna Disainikaart anti välja 2006. aastal Disainiaasta raames, seejärel on täiendatud kaart ilmunud üheksal aastal.
Disainikaardi ilmumist toetab Tallinna Ettevõtlusamet.

Lisainfo:

+372 5058 837
maris@disainikeskus.ee