ADC*Estonia disainiauhinna konkursi tähtaeg 23. oktoober

Taas on kätte jõudnud aeg selle aasta disainitibud üle vaadata. Konkursile on oodatud firmagraafika, trükised, illustratsioon/foto, pakendid ning ruumilahendused. Võidutööd konkureerivad tuleval aastal Barelonas ADC*Europe auhindadele. Trükiste kateegooriale Antalise eriauhinnad!

Konkursikeskkond tööde esitamiseks avaneb 10. oktoobril ning sulgub 24. oktoobril. Nagu tavaks saanud, hindab žürii tööde füüsilisi näidiseid, blanšette või reaalseid trükiseid/pakendeid. Konkursi tingimused avaldatakse siin ning ka registreerimiskeskkonas hiljemalt 1. oktoobril, kõige värskema info saad ADC*Estonia Facebooki lehelt.

Kõik konkursile esitatavad tööd tuleb registreerida internetikeskkonas defol.io/adcestonia, täites selleks ette nähtud registreerimisvormi ning tasudes vastava osalemismakse. Iga konkursile esitatud üksiku töö või seeriana esitatud tööde osade eest tasub ettevõte osalemistasu 27 €+km Defolio kaudu (krediitkaart, paypal, pangalink või pangaülekanne).

OSALEMINE

Konkursil osalevad ainult Eesti Vabariigis registreeritud firmade ja/või Eesti Vabariigis alalist elukohta ning elamis- ja tööluba omavate autorite poolt loodud tööd. Konkursil osalevad ainult need tööd, mis on esmakordselt avaldatud, müügikanalisse jõudnud, kasutuselevõetud jne mitte varem kui 01.01.2010 ja mitte hiljem kui 23.10.2011. Konkursil osalevad ainult Eesti Vabariigi seadustele vastavad tööd. Žüriil on õigus diskvalifitseerida töid, mis ei vasta osalemistingimustele või muuta esitatud tööde kategooriat.

TINGIMUSED

Konkursil osaleja kinnitab, et tal on kõik õigused tööde esitamiseks konkursile. Esitaja annab luba MTÜ ADC Estoniale töid ühingu tegevuse reklaamimiseks näitustel, koduleheküljel ning teistes keskkondades nagu see võib olla vajalik. MTÜ ADC Estonia ei vastuta kaotatud või kaduma läinud tööde või materjalide eest. Materjalide üleslaadimine registreerimiskeskkonda ja/või füüsilise näite toimetamine MTÜ ADC Estoniale toimub esitaja vastutusel.

AUHINDAMINE

Eesti Disainiauhindade konkursi finaali jõudnud tööde esitlus ja auhinnagaala toimub 28. oktoobril F-Hoones. Pidu on sel aastal TASUTA ning registreerimine toimub Facebookis ning töid registreerinud isikutel / ettevõtetel on eesõigus. Sissepääs nimekirja alusel.

Töid, mille eest osalemistasu on konkursi sulgemispäevaks tasumata, EI HINNATA. Töid saab esitada kuni 23. oktoobrini 2011.

ADC*Estonia disainikonkurss toimib koostöös Antalis'ega. Konkursi paremik on eksponeeritud 2.-11. novembril E. Vilde muuseumis Kadriorus.

ADC*Estonia disainauhinnad jagatakse pidulikul galal F-Hoones 28. oktoobril.