Seminar: Äri paindlikkus – strateegilise disaini ja ringmajanduse perspektiivid

Webinar: Äri paindlikkus – strateegilise disaini ja ringmajanduse perspektiivid


Öeldakse, et äärmuslikud ajad nõuavad äärmuslikke meetmeid, ent mis oleks, kui selle äärmuslikkuse saaks asendada paindlikkuse ja leidlikkusega? Antud webinaril vaatame lähemalt mõningaid põhiküsimusi, millega ärid praegu silmitsi seisavad ning toetume strateegilise disaini ja ringmajanduse praktilisele kogemusele.


Kuupäev: 16. september
Kellaaeg: 17:00–18:30
Esineja: Anders Bang Kiertzner (MONOLITH)
Koht: ZOOM
Hind: 15 € + km / 10 €* + km (* Soodushind kehtib Eesti Disainibüroode võrgustiku liikmetele)
Sihtrühm: disainivaldkonna arvamusliidrid, avalik ja erasektor (sh kinnisvara, finants ja arhitektuur)
FB event

REGISTREERI SIIN! NB! Kohtade arv on piiratud!


Mida seminar teile annab?

Seminaril osalenu saab vahendid ja inspiratsiooni strateegiliseks plaanimiseks ja tegevusteks, millest on tulevikus teie organisatsiooni paindlikkusele kindlasti kasu.


Ajakava:

17:00–18:00: ametlik osa, arutelu
18:00–18:30: virtuaalsed suupisted, naps ja suhtlemine


Esineja:


Anders Bang Kiertzner juhib ettevõtet MONOLITH, keskendudes eelkõige strateegilise disaini põhimõtete rakendamisele korporatiivloogika ja protsesside üleviimisel ringmajanduse suunas. Anders on Taani disainiauhindade žürii liige, tema taust on kultuuriuuringutes ning ta on töötanud juhtivatel kohtadel mitmes tunnustatud rahvusvahelises disaini- ja innovatsiooniagentuuris.

Andersil on ka varasem pikaajaline kogemus Eestiga. Olles Taani disainibüroo Attention Director of Research & Insights, on ta programmide Disainibuldooser ja Tootearenduse Meistriklass raames koolitanud nii meie disainijuhte kui koolitanud/mentordanud Eesti ettevõtteid.

Anders kuulub ühtlasi ka Eesti Disainiauhinnad 2020 SÄSI, Disainitegu, Disainimuutja kategooriate žüriisse.Sündmust korraldab Eesti Disainikeskus. Sündmust toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi.