Disainmõtlemise konverents

17. septembril on võimalus kohtuda PROTO avastustehases pea 20 juhtiva praktikuga nii Eestist kui mujalt maailmast. Lisaks konverentsile toimuvad ka unikaalsed, konverentsi jaoks disainitud praktikumid, mis aitavad kujundada uut tähendust, nii olemasolevatele kui ka uutele, veel turule tulemata teenustele ja toodetele. Konverents toimub igal juhul, vajadusel korraldame konverentsi virtuaalselt. NB! Kohtade arv on piiratud!

Early Bird: 279 € + km (kuni 24. juuni 2020) / Tavapilet 349 € + km
Registreeru konverentsile SIIN


Jätkusuutlikud lahendused, mis täna eriti hinnas, ei teki iseenesest, vaid on ideest alates selle eesmärgiga disainitud. Disainimõtlemise konverentsil uuritakse, kuidas teha nii, et meie disainitavad lahendused vastaksid võimalikult paljude inimeste vajadustele {kaasav disain} ja oleks samal ajal maksimaalselt ressursi- ja energiasäästlikud {ringdisain}. 

KELLELE? 
Konverents ja praktikumid on mõeldud disaineritele, tootearendajatele, kasutaja- ja kliendikogemuse vormijatele, liidritele, juhtidele ja kõikidele uudishimulikele värskete ideede otsijatele.

MIKS? 

Lisaks tervist ja majandust puudutavatele õppetundidele on praegune kriis toonud esile veelgi suurema vajaduse mõelda keskkonnamõjudele ja jätkusuutlikkusele. Disainer, tootearendaja või tarbija – meil kõigil on vastutus maailma ees, kus elame praegu ja mida soovime jätta järgmistele põlvkondadele. See, kas toote või teenuse arenduses on mõeldud keskkonnamõjule, juhib juba praegu meie ostuotsuseid. Täna vajame rohkem kui kunagi varem arendajaid, disainereid ja ettevõtteid, kel on tahet ja oskusi luua tooteid ja teenuseid, mis vastaksid meie kõrgetele ootustele. Disainmõtlemise konverents ja praktikumid jagavad nii inspiratsiooni kui ka praktilisi teadmisi, kuidas kaasava, keskkonnateadliku, jätkusuutliku ja puhtama maailma poole püüelda.


KES?

Konverentsil kohtuvad head mõtted, praktilised soovitused, pea 20 juhtivat praktikut nii Eestist kui mujalt maailmast ja saalitäis oma valdkonna spetsialiste. Lavale astuvad teiste seas disainer ja disainialase rohelise pöörde liider Torstein Aa (Norra), mitme jätkusuutlikku teenuse arendaja ja juht Harry Berg (Soome), digiteenuste arendaja ja UX disainer Helen Kokk (Nortal), ringmajanduse eksperdid Harri Moora ja Markus Vihma, disainer ja taasväärtustava moekeskkonna arendaja Reet Aus, disainmõtleja ja jätkusuutlike brändiidentiteetide looja Silke Lieser (Saksamaa), kaasava disaini eksperdid Daniel Kotsjuba ja Karen Jagodin, jätkusuutliku ärimudeli ehitajad ja liidrid Peeter Pihel ja Kariin Jüriska.Detailne ajakava ja programm: http://dmkonverents.ee/konverentsi-kava
20 esinejat Eestist ja mujalt maailmas: http://dmkonverents.ee/esinejad
Praktikumid: http://dmkonverents.ee/praktikumide-mall
Lisainformatsioon: jane@designminds.ee või telefonil 562 94344

Disainmõtlemise konverents sünnib Design Mindsi, Eesti Disainikeskuse, Milttoni, Nortali ja Proeksperdi koosloomes.