JÄÄB ÄRA! Disainiteemaline vestlusõhtu Võrus

Jääb ära! Arvestades, et covid-19 levik on võtnud pandeemiamõõtmed, siis oleme kahjuks sunnitud tühistama Võru disainiteemalise seminari.

18. novembril kell 17:00 - 19:00 toimub Vana Võromaa Kultuurikojas (Katariina allee 11) disainiteemaline vestlusõhtu, kus disainiprotsessist kõnelevad tootedisainer Janno Nõu (iseasi) ning Jaan Naaber (Neway).


Vestlusõhtu toimub Eesti Disainiauhinnad 2020 nominentide näituse raames. Sündmusele pääseb muuseumipiletiga ning vajab eelnevat registreerimist.

Registreeri ennast SIIN


Vestlusõhtul kõnejelad:

Fotol: Janno Nõu ja Jaan Naaber

Janno Nõu on tootedisainer disainibüroos Iseasi. Janno igapäevane tegevus on seotud tootearenduse ja tootedisainiga, töötades selle nimel, et ideedest saaksid kasutajate poolt armastatud tooted. Ta on ka üks tootedisaineritest nutika Saunum Premium elektrikerise taga, mis pälvis sel aastal Eesti Disainiauhinnad konkursil BRUNO Insenertehnilise tootedisaini kategooria peaauhinna. NB! Saunum Premium elektrikeris on eksponeeritud ka näitusel koha peal.

Jaan Naaber on Tartu strateegilise disainibüroo Neway juht. Neway loob suurepäraseid brände. Iga nende tehtud töö on kasutajakeskne, kaasav, järjepidev, mõõdetav ja terviklik. Viimase aja projektid on neil olnud Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi bränding, visuaalne identiteet ja digitaalne bränding; Päästeliidu bränding ja visuaalne identiteet ning Eesti Lennundusklastri bränding ja koduleht.

///

Vestlusõhtut korraldab Eesti Disainikeskus, koostöös Vana Võromaa Kultuurikojaga. Eesti Disainikeskust esindab Külliki Kesa, kes on Ettevõtluse- ja innovatsiooniprogrammide juht.


Soovitame muuseumis panna ette näomask, desinfintseerida käsi ning hoida teineteisega parajat distantsi.