Tartu ülikooli kammerkoor

Antenn valmistas Tartu ülikooli kammerkoorile tõelise erilahendusega kodulehe, mille iga väiksemgi detail on lehel paigutatud just koori info esitamise ja lehe külastaja vajadustest lähtuvalt.

Tartu ülikooli kammerkooril oli 2015. aasta alguse seisuga igati omapärane, ent kasutajale ja haldajale ebamugav veebileht, mille vanuse osas käivad siiani vaidlused, et oli see siis tolleks hetkeks 8 või 10 aastat vana. Oma aja custom-veebidisaini ereda näidisena oli sellel lehel siiski aeg vanaduspensionile minna ning meile anti ülesanne valmistada Tartu ülikooli ja linna esinduskoorile väärikas ja silmapaistev koduleht, mille linki võiks julgelt ka rahvusvahelisele publikule ning mis oleks kasutajasõbralik ja lihtsasti hallatav.


Jätkates mõnes mõttes eelmise kodulehe sissetallatud põhimõtet, disainis Antenn Tartu ülikooli kammerkoorile täiesti omapärase kodulehe, millesarnast vähemalt meie ise polnud varem näinud. Avakuval on kohe näha kogu operatiivne ja oluline informatsioon koori kohta, mille taga jookseb slaidikava eredate hetkedega. Kuulajale mõeldes esinemiste juures on alati näha ka esinemispaiga asukohakaart, potentsiaalsele lauljale ja ka vilistlastele on saadaval värvikad fotogaleriid, mis näitavad sündmusterohket ja säravat koorielu aastakümnetepikkuse järjepidevusega.Klient: Tartu ülikooli kammerkoor
www.tykk.ee
aprill 2015

Disainibüroo: Antenn
www.antenn.ee


veebidisain