Tallinna Haridusamet otsib koostööpartnerit

Pakkumise tähtaeg hiljemalt 19. aprilliks 2019 aadressile leini.jyrisaar@tallinnlv.ee

Tallinna Haridusamet on välja andmas Tallinna hariduse 11. aastaraamatut ning otsib selleks koostööpartnerit.


Partneri ülesandeks oleks läbi viia kogu protsess alates tekstide redigeerimisest, sisu toimetamisest, piltide valikust, lõpetades kujunduse, indekseerimise ja trükkimisega. Algmaterjal koosneb eraldi failidena tekstidest (kokku ligikaudu 400 lk A4), fotodest (ligikaudu 3000), tabelitest (ligikaudu 20) jms, millest koostööpartner vormiks raamatu nii trükitud kujul kui ka e-raamatuna. Valmis raamatu mahuks, koos lisadega oleme arvestanud ligikaudu 320 lehekülge.

Seni ilmunud raamatutega saate tutvuda siin, kuid oleme avatud ka uutele ideedele, kuidas raamatut võiks teisiti kujundada ning loetavamaks ja huvitavamaks muuta. Oleme valmis kaaluma ka täiesti uut kontseptsiooni, kui teie pakutav idee on põnev, uuenduslik ja paremini kasutatav.

Kui olete tööst huvitatud, palume pakkumist hiljemalt
19. aprilliks 2019 aadressile leini.jyrisaar@tallinnlv.ee.

Palume tagasisidet ka eitava vastuse korral.

Vastavalt linna ostumenetluse korrale tuleb täita ANTUD VORM. Tallinna Haridusameti poolne osa on täidetud kutsena, teie täita on lisa 1.


Enne võimalikku lepingu sõlmimist soovime parima pakkumuse teinud ettevõttega kindlasti ka kohtuda, et täpsustada detailid.Lisainformatsioon:

Leini Jürisaar
leini.jyrisaar@tallinnlv.ee
Kommunikatsiooni peaspetsialist
Tallinna Haridusamet
Estonia pst 5a,Tallinn 10143
+372 6404578; +372 56690669