River restorani bränd

Pirita jõe kaldal asuv restoran vajas identiteedi väljatöötamist ja kõiki restoranipidamisega seotud kujunduslikke materjale.


Arvestades restorani asukohta Pirita jõe kaldal sai restoranile nimeks valitud River ning sellest nimest lähtuvalt kujunes välja ka ülejäänud bränd. Mõte kasutada jõge ennast logona sai tugevaks alusbaasiks ülejäänud identiteedi väljatöötamisel. Värvitoonide valikuks jäid sinine ning hele- ja tumehall. Sinine värv tulenes loomulikult veest, hallid toonid said valitud restorani tellitud nõude järgi. Tegemist oli siledaks lihvitud kiviplaatidega, millest said restorani kontekstis pearoogade taldrikud. 

Riveri menüüdele oli omane disainilahendus, mis lasi tervet menüüd jälgida lihtsalt ja mugavalt, lahtikäivate kaante vahelt. Restorani kujunduses kasutati ka 3D objekte - Riveri logost inspireeritud kahvel, taldrikud, klaasid, pokaalid, jms.


Tulemuseks oli igati terviklik lahendus restoranile, mis pälvis palju häid kommentaare nii disainiringkondades kui restorani külastajate endi seas.


"Ronald on kaasaegse ja nn. raamidest väljapoole mõtlemisega. Temaga koostöö on olnud väga tõhus ja konstruktiivne. Samas väga paindlik ja operatiivne. Ronaldil on alati olnud sellised ideed, mis on oma olemuselt lihtsad aga samas geniaalsed. Need panevad sind imestama selle üle, et miks ma küll ise selle peale ei tulnud?" 
- Helbe Ruben / River Restoran

Klient: River restoran
2013

Disainibüroo: bynew
www.bynew.co


graafiline disain