Hyperice

Hyperice on liikumist ja taastumist parandav ning tõstev tehnoloogia, mida kasutavad maailmakuulsad sportlased nagu Blake Griffin, Lindsey Vonn, LeBron James, Kobe Bryant jt.

Hyperice'i Euroopa lansseerimine vajas veebilehte, mis kannaks edasi uudse tehnoloogia professionaalset kuvandit põhjamaistes oludes, mis on juba Ameerika Ühendriikides kujundatud. Kuna Hyperice on peamiselt läbi sportlaste turundatav eTevõTe, siis oli oluline rõhuda olemasolevatele kvaliteetsetele visuaalidele ning videodele, tippsportlastega kes kasutavad neid tooteid. 
Eesmärgiks oli viia külastaja kokku vahetu emotsiooniga, et tippsportlane kasutab toodet ja saab sellest abi ning mitte igal sammul inimest ostma
suunata, sest see otsus peaks läbi visuaalse kogemuse tekkima automaatselt. Hyperice’i projekti puhul on selgelt näha, et kvaliteetsed materjalid ja pildid toetavad puhast ja minimalistlikku disaini. Ilma niivõrd kvaliteetse sisendmaterjalita oleks palju keerulisem tervik tekitada. See võib olla mõttekohaks igale toote müügiga tegelevale ettevõttele, kes mõtleb oma kuvandit uuendada ning kuidas peaks selle protsessiga algust tegema.
Klient: Hyperice, Inc
hyperice.com
2015

Disainibüroo: No11
www.no11.ee


veebidisain