Disain läbi kasutaja. Pro Põranda veebilehe disain

2014. aastal võttis Made By ette väljakutse disainida põrandate paigalduse ja müügiga tegelevale ettevõttele, Pro Põrand OÜ, uus veebileht.

Eesmärk oli lihtne – eristuda konkurentsist ja sellega võita klientide poolehoid. Tingimus oli, et tulemus peab peegelduma numbrites, seda eelkõige müügis.

Sellel ajal olime võõrad põrandate müügi ja paigaldusega, aga just sellises olukorras meile meeldibki tööga alustada. Kuna meil puudusid eelarvamused ja “iseenesest mõistetavad” teadmised, siis me saime põranda paigalduse tellimust vaadata läbi kliendi silma. Tegime endale selgeks milline on nende kliendi teekond. Alustades tekkinud vajadusest põranda pigalduse järgi ja lõpetades sellega, et klient saab eluga rahulikult edasi minna oma uue põrandaga.


Olukord turul oli võrdlemisi puine. Kõik konkurendid tegutsesid veebis täpselt ühte moodi. Näidati enda tooteid ja pakutavaid teenuseid ning selleks, et saada hinnapakkumus oli klient kohustatud saatma e-kirjasid, millele vastas müügimees endale sobival ajal.

Protsess oli kohmakas ja võrdlemisi kiiresti sai selgeks et kliendid seisukohas, kes pidi samaaegselt kauplema ka kõigi teiste teenusepakkujatega, oli hinnapakkumuse kiirus määrav tegur. Sellest tulenevalt püstitasimegi eesmärgiks muuta täpse hinnapakkumuse saamine võimalikult kiireks ja muretuks protsessiks kliendi ja ettevõtja jaoks.Tulemus, milleni me jõudsime koostöös floors.ee meeskonnaga on see mida võib hetkel näha nende esilehel. Põranda paigaldus kalkulaator, mis annab minutiga teada kui palju läheb sinu soovitud põrand maksma koos paigalduse, liistude ja kõige muuga mida sa võiks soovida.

Tulemus on lihtne, elegantne ja mis kõige parem, paljud konkurendid hakkasid mugavuse tõttu suunama ka enda kliente floors.ee veebilehele, et saada kiire hinnapäring.
Klient: Pro Põrand OÜ
www.floors.ee
2014

Disainibüroo: Made By
themadeby.comveebidisain, Made By