Neway

Neway on kogenud ja hinnatud disainiagentuur.


Aitame luua uusi brände, disainida tooteid ja teenuseid, keskkondi ja protsesse. Teeme asjad lihtsaks, selgeks, mugavaks ja meeldivaks.


Teenused:

Strateegia ja teenusedisain
Bränding ja disain
Digilahendused sh kodulehed, e-poed ja veebitarkvara

Asutatud: 1. oktoober 2007
Teostatud projekte: 500+
Meeskonna suurus: 8Kasutame oma töös strateegilise juhtimise tööriistana teenusedisaini ja disainimõtlemist. Aitame arenda ja luua ettevõtete töökultuuri ning -protsesse, mis on avatud uuendustele ja innovatsioonile.

Otsime oma töös vastuseid küsimusele "Miks?", sest me töötame seal, kus sünnivad põhjused, mis paneb inimesed tegutsema. Vastus küsimusele “Miks?” avab põhjused ja annab teadmise ja võimaluse edukaid ning toimivaid lahendusi luua ja tulevikuotsustes rakendada.
 
Meie töö on kasutajakeskne, kaasav, järjepidev, mõõdetav ja terviklik.

Kliendid:

Eesti Olümpiakomitee
Cleveron
Estiko Grupp
Colordia
Eesti Korvpalliliit
Latitude59
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum
Novapolis
GLIKMAN ALVIN
Merit Tarkvara
Lydia hotel
Restoran Hõlm
Eesti Võrkpalliliit
Estiko Plastar
Kaanon kinnisvarabüroo
Anni pesusalong
Tehvandi Spordikeskus
Kääriku Spordikeskus
Tartu Linnavalitsus
Korvpalli Meistriliiga
Tartu Ülikooli sihtasutus

"Neway meeskonna suur väärtus on oskuses küsida õigeid küsimusi ning suunata inimesi ise õigetele vastustele. Neway oskab tuua igast ettevõttest välja kõige õigemad, olulisemad elemendid ning selle ümber luua erilise asja. Koostöö Newayga on inspireeriv!"

Kristo Seli, CEO
Hotell Lydia

"Alati tuleb vaadata enda ümber ja enda ette. Kõige paremad inimesed ja asjad ümbritsevad tegelikult just sind, sest see mida sa tegelikult vajad ongi sinu juures ja sinu lähedal. Lihtsalt ole korraks valmis oma soove ja mõtteid sõnadesse panema. Siis sünnivadki suured ja ilusad asjad. Neway on just see agentuur, kes oskab ka mõtteid lugeda. Meie väikesest ja tagasihoidlikust soovist on kasvanud välja juba suuremaid projekte, koostöö jätkub, on jätkusuutlik ja innovatiivne, me ei ole hetkegi kahetsenud!"

Kätlin Saarela, juhataja
Elva Kultuurikeskus

"Tartu Ülikooli sihtasutuse kodulehe arendus nõudis mitmete erilahenduste väljatöötamist. Töö käigus tuli ette ka mitmeid pisimuudatusi, millele Neway kiirelt reageeris ning üritas leida võimaluse, et tulemuseks oleks koduleht, mis vastaks täpselt meie vajadustele. Neway on alati valmis kaasa mõtlema ja välja pakkuma võimalikke variante, kuidas meie tööprotsessi lihtsamaks muuta."

Triin Vakker, juhataja
Tartu Ülikooli Sihtasutus

"Neway on üks parimaid disainiagentuure, sest nii suuri kui ka väikeseid projekte teevad nad pühendumuse ja suure südamega. Meie koostöö alguses oli põhjalik arutelu - kellele, miks ja mida tehakse - seda selleks, et luua terviklik visuaal ja strateegia, mis aitaks meid igapäevaselt lähemale oma eesmärkide saavutamisel. Anni pesusalong on tänu Newayle saanud kontseptsiooni, mis oma tähenduse ja lihtsusega kõnetab inimesi ning mida on omanikuna inspireeriv ja motiveeriv ellu viia - seda kõike suuresti seetõttu, et Neway on osanud õigeid asju kuulata ja küsida."

Astrid Tulik, CEO
Anni pesusalong

"Koostöö Newayga on olnud väga hea, tegemist on meeskonnaga, mille liikmed on suurepärased visionäärid, kained kalkuleerijad ja, mis kõige olulisem, suured spordisõbrad!"

Siim Randoja, direktor
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum

Auhinnad:

2016 – Aasta turundustegu
2016 – Aasta Digitegu
2016 – Kuldmuna / kuld – Digitaalne reklaam, Sepa jalgpallikeskus
2016 – Kuldmuna / hõbe – Sotsiaalkampaania, Sepa jalgpallikeskus

2017 – Kuldmuna / shortlist – koduleht, Glikman Alvin
2017 – Kuldmuna / shortlist – e-pood, Wooch