Otsime projektide assistenti (kandideerimine lõppenud)

Kandideerimine projektide assistendi ametikohale on lõppenud.


Ootame enda meeskonnaga liituma projektide assistenti, kelle töö fookuseks on Eesti Disainikeskuse erinevate Eesti-siseste ja rahvusvaheliste tegevuste elluviimise toetamine, sh korralduslik ja tehniline tugi ning kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamine.


Omalt poolt pakume

Mitmekesist ja paindlikku tööd väikeses meeskonnas, võimalust olla kaasatud Eesti disainivaldkonna arengutesse ja ise areneda, võimalusi töötada erinevate huvitavate, sh rahvusvaheliste partneritega, paindlikku tööaega ja hubast töökeskkonda Eesti Disainikeskuse kontoris Telliskivi Loomelinnakus.


Ootused kandidaadile

  • eesti ja inglise keele oskust väga heal tasemel nii kõnes kui ka kirjas
  • head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • iseseisvalt ja meeskonnas töötamise oskust
  • oskust jagada tähelepanu mitme tööülesande vahel
  • vastutustunnet ja täpsust

Kasuks tuleb huvi disainivaldkonna vastu ja soov panustada disainivaldkonna arengutesse, sündmuste korraldamise kogemus, erinevate sotsiaalmeedia kanalite tundmine, projektijuhtimise, rahastustaotluste ja aruannete koostamise kogemus, positiivne meel ja kiire taip.


Tööle asumise aeg ja koormus

Töötaja asub tööle osalise tööajaga. Tööle asumine esimesel võimalusel.


Kandideerimine

Kandideerimiseks saada hiljemalt 31.01.2024 oma CV ja motivatsioonikiri aadressile info@disainikeskus.ee.  


Organisatsioonist

Eesti Disainikeskus (EDK) on disainivaldkonna arenduskeskus ja professionaalse disainikasutamise edendaja ühiskonnas. Meie missiooniks on teha disain ühiskonnas nähtavamaks, tõsta disainialast teadlikkust ning panna disain ühiskonna kasuks paremini tööle.