European Design Management auhind

DME Award on ainulaadne konkurss Euroopas (vrdl Oskarite jagamine USA-s), mis tõstab esile strateegia ja juhtimise osatähtsust disaini edukal ellurakendamisel. Eesti ettevõtted on Disainerite Liidu vahendusel osalenud oma kandidaatidega auhinna asutamisest alates. 2007 aastal naasesid Essenist äramärgitud auhinnaga Thulema ja Aquator. Auhinnale kandideerijate hulgas on olnud lisaks suurfirmadele ka väike- ja mikrofirmasid; riigiasutusi, linnavalitsusi ning muuseume.

Seekordse Euroopa Design Management Auhinna gala ja nominentide näituse korraldamise au saab osaks Tallinna linnale, organiseerijaks Eesti Disainerite Liit koostöös DME konsortsiumiga. Nominentide saavutusi eksponeeritakse Disaniöö ajal Rotermanni kvartalis ja KUMUs; samuti koostatakse nominentide kataloog, mida levitatakse teistes Euroopa partnerriikides.

Auhinnagaala KUMUS 23.septembril on säravaks punktis samal ajal Tallinnas toimuvale Euroopa Innovatsioonifestivalile IF...

Kõik Eesti firmad ja organisatsioonid, kus disain on integreeritud ettevõtte strateegiasse, juhtimisse ning protsessidesse, mis aitavad saavutada ärilist edu või ellu viia oma eesmärke, on oodatud kandideerima DME auhinnale. Kandideerida võivad ka juba eelnevalt kandideerinud ettevõtted.

Auhinnale kandideerimiseks on vajalik täita küsimustik ja esitada plakat hiljemalt 4.juuliks 2011.

Vt täpsemalt www.designmanagementeurope.com

Lisainfo: Ilona Gurjanova, Eesti Disainerite Liit +37255573687