Disainikaart


Tallinna Disainikaart juhatab su parima Eesti disaini juurde, mida leiab nii Eesti disainiga sisustatud kohvikutest ja restoranidest, disaini eksponeerivatest muuseumidest ja galeriidest ning disainipoodidest. Sel aastal kolis Disainikaart ka ekraanile – eesti- ja inglisekeelsel veebilehel tallinn.design on mugav google mapsil põhinev detailne linnakaart, kõikide kohtade info ning peagi ka disainerite, muusikute ja teiste põnevate tegijate lemmikkohtade tuurid.


Tallinna Disainikaart on linnakaart, millel on kollaste numbritega tähistatud disainiga seotud paigad. Kaardi pöördel on iga objekti kohta toodud lühike tutvustus koos täpse aadressi ja lahtiolekuaegadega. Kohtade ülesleidmist lihtsustavad ruumide vaateakendele paigutatud tunnuskleebised. Igal kaardil on kombineeritud kaks keelt - kaart on saadaval eesti-soome ja saksa-inglise keeles. Tasuta kaardi leiavad huvilised Tallinna turismiinfopunktidest, Eesti Disainikeskusest ning kaardil märgitud asutustest.

Vaata lähemalt: tallinn.design

Tasuta kaardi leiavad huvilised Tallinna turismiinfopunktidest, Eesti Disainikeskusest ning kaardil ära märgitud asutustest.

2016. aasta Disainikaardi pdf versioonid lae alla siit. 

Disainikaart jõudis esmakordselt avalikkuseni 2006. aastal Eesti Kunstiakadeemia Disainiaasta projekti raames. Alates 2008. aastast annab kaarti välja Eesti Disainikeskus.

Tallinna Disainikaardi ja mobiilirakenduse väljaandmist toetasid Eesti Kultuurkapital, Tallinn Ettevõtlusamet, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ja Euroopa Liidu Regionaalarengu fond.