Ringmajanduse KUIDAS? sessioon 5

Ringmajanduse KUIDAS? sessioon 5 ‘‘Ringdisaini praktilised tööriistad ja nende kasutamine‘‘

Tutvustame lähemalt ringdisaini auditit ja sprinti – metoodika, enesehindamise vahendeid ja jagame kogemusi. Sõna saavad Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuse (SEI), Eesti Disainikeskuse, Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsiooni (EKJA) esindajad ning ringmajanduse ja -disaini eksperdid, kes tutvustavad tööriistu ja jagavad oma kogemusi.

Ringmajanduse KUIDAS? sessioonid on avatud ruum ettevõtetele ja disaineritele oma kogemuste vahetamiseks. Sel korral on teemaks ringdisaini praktilised tööriistad ja nende kasutamine. Me väldime abstraktseid kontseptsioone ja otsime vastust küsimusele KUIDAS on asi ellu toodud. Miks on sellist ringmajanduse lahendust tegema hakatud? Kuidas selle arendamine käis (mis oli lihtne, põnev, raske)? Mis sellest lõpuks sai? Selline lähenemine aitab teistel ettevõtjatel õppida ja inspireeruda tegelikust kogemusest, mitte pelgalt ilusatest mõtetest.

Kuupäev: 13. aprill 2021
Kell: 16:00 - 17:30
Kõnelejad: Harri Moora, Joel Kotsjuba ja Kaarel Mikkin
Vestlust suunab: Kristiina Martin (SEI)
Keel: eesti
Koht: ZOOM
Maksumus: Tasuta
Sihtgrupp: ettevõtjad ja ettevõtete esindajad, disainerid, ringmajanduse eksperdid, tootearendajad, turundajad ja kõik teised huvilised.


REGISTREERI SIIN


Rohkem infot esinejate kohta leiad siit


Sessioone korraldavad Eesti Disainikeskus ja Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioon.