Ringdisaini auditi läbiviimise koolitus 

Ringdisaini auditi läbiviimise koolitus


Kuupäev: 28. märts 2023
Asukoht: Eesti Disainikeskuse kontoris (Telliskivi 60a/7 II korrus)
Kestvus: 10:00 - 13:00
Koolitaja: Harri Moora (SEI Tallinna Keskuse vanemekspert, EKJA juhatuse liige)
Osalustasu: 50€ + km (sisaldab auditi läbiviimise materjale ja kohvipausi)


Registreerimine: kuni 24. märtsini siin

Eesti Disainikeskuses leiab 28. märtsil aset ringdisaini auditit tutvustav koolitus, kuhu ootame osalema ringdisaini huvi ja kompetentsiga disainereid, ringmajanduse spetsialiste ja ettevõtete kestlikkuse eksperte, kes soovivad omandada ettevõtetes ringdisaini auditi läbiviimise metoodika.

Eesti Disainikeskus ja Eesti Kunstiakadeemia jätkusuutliku disaini labori ja rahvusvaheliste partnerite koostöös loodud ringdisaini auditi metoodika on ettevõttele abivahendiks, et hinnata valmisolekut jätkusuutlike praktikate rakendamiseks oma teenuse- või tootearenduse protsessides.

Auditi metoodika põhjal on võimalik analüüsida organisatsiooni ringmajandusele ülemineku võimekust, strateegiat ja tootearenduse protsesse ning selgitada välja konkreetsele ettevõttele sobivaimad sammud ringmajanduse mudelile üleminekuks ja tuvastada uued potentsiaalsed ringse ärimudeli suunad.

Koolituse viib läbi ringdisaini auditi üks väljatöötajaid, keskkonnaekspert Harri Moora. Auditi läbiviimise kogemust ettevõttes jagab disainijuht Mihkel-Emil Mikk.

Registreeri end koolitusele kuni 24. märtsini siin.