Redwall Digital

Redwall on kindel veebidisaini- ja arenduspartner

Disainime ja arendame kergesti hallatavaid kaasaegseid veebilehti. Suurendame läbimõeldud ja ilusa disainiga kasutajate rahulolu ja seeläbi teie äri või asutuse edu.

Teeme tarkvaraarendust ja veebirakendusi. Arendame kaasaegseid töövahendeid, mis teevad kasutajate töö efektiivsemaks.

Hea sisu on väga oluline. Seepärast aitame ka asjakohast sisu planeerida ja luua. Leiame optimaalseima sisuhalduse, et haldamine oleks tõhus ja jätkusuutlik.

Oleme Baltimaade ainsad sertifitseeritud Joomla! sisuhalduse spetsialistid. Joomla! sobib hästi keerulisemate projektide lahendamiseks, kui on vaja luua erilahendusi, mida Voog või Wordpress ei võimalda.


Teenused:

Veebidisain
Kasutajaliidese disain
Tarkvaraarendus ja veebirakendused
Kinnisvara valdkonna lahendused
Sisustrateegia ja sisuloome
Joomla! sisuhalduse arendus
Visuaalne identiteet
Graafiline disainKliendid:

Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis
Tartu ülikool
Itella SmartPOST
TREV-2 Grupp
Ecoprint
Viking Window
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Domus Kinnisvara
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Endla Teater

"Oleme usaldanud oma erinevad veebilehed, ürituste kujundused, keerukad elektroonilised taotlussüsteemid jpm juba aastaid Redwalli hoolde. Redwalli iseloomustab isiklik ja paindlik lähenemine, professionaalne nõustamine. Redwall tagab soliidsuse, lisades sellele nooruslikkust ja värskust. Redwall on toetanud meid disainiga, mis kinnitab, et me ei esinda igavaid Põhjamaid."

Triin Oppi, kommunikatsiooninõunik
Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis

"Jäime Redwalli loodud koduleheküljega väga rahule. Nii kujundus, kui tehniline teostus vastavad tänase päeva nõuetele. Eriti meeldis Redwalli valmidus anda omalt poolt maksimum soovitud tulemuse saavumiseks, vaatamata tekkivatele keerukustele."

Jaana Kalinistova, sekretär, kommunikatsioonispetsialist

"Redwalli töö kogu Eviko mainekujundusega on muljetavaldavalt hea. Koostöös sündis uus logo, uus koduleht, stiiliraamat jne, kuni autode disainini välja. Eesmärgiks oli luua Eviko välimus, mis läbi turunduse tekitaks uusi kontakte partnerite hulgas. Arvame, et Redwalli team on andnud endast maksimumi ja meie oleme tulemusega väga rahul."

Ain Altsaar, ostujuht
Eviko

Auhinnad:

Kuldmuna 2016 finalist kategoorias digitaalne reklaam / koduleht / B2C (Päikesemaja)
Eesti Disainiauhinnad 2014 shortlist kategoorias veebidisain / B2C (Kivi Apartments)