Redwall Digital

Redwall Digital on kogemustega digiagentuur. 
Tahame oma klientide jaoks olla usaldusväärne pikaajaline partner.


Lähtume oma töös kliendi ärieesmärkidest. Eesmärgiks seame lõppkasutaja rahulolu, sest suuresti just tema reaalne tegevus või tegematajätmine on see, mis kajastub äriedus.

Süveneme teemasse ja analüüsime põhjalikult. Pakume oma kogemust, teadmisi ja värsket kõrvalpilku, et koostöös täpsustada lähteülesanne. Nii võtame sihikule just reaalsed kitsaskohad.Teenused:

Veebidisain
UI disain
Graafiline disain
Visuaalne identiteet
Probleemid lahendame optimaalseimal viisil. Pühendume elutähtsatele pisiasjadele, kuid hoiame alati silme ees suurt pilti – kliendi ärieesmärke.

Oleme usaldusväärsed partnerid ja oma töö kvaliteedis kindlad. Vastutame ja toetame partnerina ka siis, kui situatsioon aja jooksul muutub ja on vaja tehtut kohandada.

Kliendid:

Tartu Ülikool
Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis
Itella SmartPOST
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Valio Eesti
TREV-2 Grupp
Ecoprint

"Oleme usaldanud oma erinevad veebilehed, ürituste kujundused, keerukad elektroonilised taotlussüsteemid jpm juba aastaid Redwalli hoolde. Redwalli iseloomustab isiklik ja paindlik lähenemine, professionaalne nõustamine. Redwall tagab soliidsuse, lisades sellele nooruslikkust ja värskust. Redwall on toetanud meid disainiga, mis kinnitab, et me ei esinda igavaid Põhjamaid."

Triin Oppi, kommunikatsiooninõunik
Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis

"Jäime Redwalli loodud koduleheküljega väga rahule. Nii kujundus, kui tehniline teostus vastavad tänase päeva nõuetele. Eriti meeldis Redwalli valmidus anda omalt poolt maksimum soovitud tulemuse saavumiseks, vaatamata tekkivatele keerukustele."

Jaana Kalinistova, sekretär, kommunikatsioonispetsialist

"Redwalli töö kogu Eviko mainekujundusega on muljetavaldavalt hea. Koostöös sündis uus logo, uus koduleht, stiiliraamat jne, kuni autode disainini välja. Eesmärgiks oli luua Eviko välimus, mis läbi turunduse tekitaks uusi kontakte partnerite hulgas. Arvame, et Redwalli team on andnud endast maksimumi ja meie oleme tulemusega väga rahul."

Ain Altsaar, ostujuht
Eviko

Auhinnad:

Eesti Disainiauhinnad 2014 B2C veebidisaini shortlistis