Mooncascade

Mooncascade on tuntud kui Eesti kiiremini kasvav full-stack toote- ja tarkvaraarendust pakkuv ettevõte.

Mooncascade'i disainitiim väga pikaajalise kogemustepagasiga eraldiseisev üksus, kelle varasem töökogemus hõlmab nii Eesti tuntud disainibüroosid kui ka suuri digiväljaandeid. Disaini pakume nii arendusega integreeritud kui ka eraldiseisva teenusena.


Teenused:

Mobiili- ja veebirakenduste disain
Veebilehtede disain
CVI'd, logod, piktogrammid jms
Interaktiivse infograafika loomine
UI / UX
Holistic design
Trükisedisain


Kliendid:

Elisa
Merck
WiseMile

"Elisa alustas Mooncascade’iga koostööd 2013. aastal. Selle aja jooksul on Mooncascade tõestanud, et on suuteline Elisaga sammu pidama ning koos on mitmeid uusi innovaatilisi lahendusi välja töötatud. Meie koostöö on olnud sujuv ning ning ma pean Mooncascade’ist lugu kui partnerist, kes meie ühiselt seatud eesmärke täita suudab. Me näeme Mooncascade’I professionaalse partnerina, keda ka teistele soovitada julgen. Efektiivne, paindlik ja kvaliteetne."

Toomas Polli
Elisa

"As an innovation partner Mooncascade has proven themselves to think outside of the box. Together we have thought of new ideas and executed these into software products. We use a geographically distributed but highly collaborative work process and Mooncascade has proven to be able to produce tangible and visible results very quickly. For companies seeking digital innovation Mooncascade is a partner to take on new opportunities."

Daniel Lübberstedt
Merck