Mooncascade

Mooncascade on digitoote disaini ja tarkvaraarendusettevõte, mille disainitiimil on lai kogemustepagas kasutajasõbralike lahenduste väljatöötamisest nii kohalikele kui ka välismaistele startuppidele ja ettevõtetele. 

Meie digitoodete disaini põhimõte on sarnane üldise disaini eesmärgiga lahendada probleeme. Digitaliseerimise puhul on oluline mugava kasutajakogemuse loomine, mille puhul intuitiivne toode pakub kliendikogemust, mida on lihtne kasutada ja selgeks õppida. Tänu läbimõeldud kasutajakogemuse disainile (UX) on võimalik kasutajaid muuta ostvateks ja tagasitulevateks klientideks, kes soovitavad toodet ka teistele. 

Kaasaegsele disaini visuaalile lisaks on oluline toote kasutatavus, hea kasutajakogemus ning analüütika jälgimine, et digikeskkonda aja möödudes optimeerida ja parandada nii, et disaini tehtud investeering end ära tasuks. 

Aitame lisaks digitoodete taustauuringule, disainimisele, väljatöötamisele, arendusele ja testimisele oma klientidel ka kasutajateste kokku panna, metoodikat välja töötada ning toetada neid kasutajatestide elluviimisel.


Teenused:

Digitootedisain

Mobiili/veebirakenduse disain

Kasutajauuring

Kasutajatestimine

Kasutajakogemuse disain (UX)

Kasutajaliidese disain (UI)

Teenusedisain

Bränding
Kliendid:

Swedbank, Tpilet, Bolt, Cint, Elisa, Telia, Tele2, Ülemiste City, Indigo, Merck, Twino, OPnGO, Olerex

Auhinnad:

Kuldmuna 2020 disainikonkurss - Pronksmuna Swedbanki Androidi rakendus

Disainiauhinnad 2019 - eriauhind Vaba Saba rakendus