bynew

Meie oleme BYNEW.
Disainistuudio Tallinnas.

Me loome läbimõeldud brändilahendusi ning kasutajakogemusele suunatud veebilehti. Lisaks armastame väga töötamist muusikatööstuse inimestega.

Bynew on kahemeheline büroo, kuid vaatamata meie väikesele inimeste arvule ei karda me teha suuri projekte.
Meie klientide alla kuuluvad näiteks Politsei- ja Piirivalveamet, Eesti Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit, Eesti Maanteemuuseum, Bodegas Murviedro (Hispaania), Roberta Einer (Suurbritannia), Friend Unifying Platform (Norra), Playwin, Eesti Korvpalliliit, BC Kalev/Cramo, Sony Music (Soome), Intsikurmu Festival, Full House Agency jpt.

Meil on mitmed strateegilised partnerid veebiarenduses, turunduses, fotograafias ja muudel erialadel, et toime tulla ükskõik mis iseloomu või suuruse projektiga.

Meie meeskonnal on Bakalaureuse kraad graafilises disainis ning meile väga meeldib oma koolile - Eesti Kunstiakadeemiale - tagasi anda, andes tudengitele loenguid enesebrändingu ning portfoolio ehitamise teemadel.


Jälgige meid ka Instagramis — www.instagram.com/bynew.coTeenused:

Graafiline disain
Branding
Web
App

Kliendid:

Politsei- ja Piirivalveamet
Eesti Haridus- ja Teadusministeerium
Bodegas Murviedro
Roberta Einer
Friend Unifying Platform
Sony Music
Intsikurmu Festival

"Ronald on äärmiselt põhjalik. Slippery Slope'i albumi kujundamisel kaasas ta kogu bändi ning lasi meil enda juhendamisel joonistada seonduvaid kujundeid ja kirjutada käsikirjas tekste, et kujundus tuleks võimalikult personaalne. Tema põhjalikkust iseloomustab kõige paremini see, kuidas ta meie muusikasse süvenes ja püüdis mõista kõikide tekstide sisusid, et iga disainiline element toetaks meie loomingut ja seoks need kujundusega kokku üheks suureks tervikuks."

Egert Milder
Slippery Slope

"Oleme Ronaldiga koos töötanud juba ligi 3 aastat ning tal on olnud suur roll meie ettevõtte arengus. Tänu Ronaldi pühendumusele sai temast loomulikul teel meie in-house disainer. Ronaldi abiga on sündinud meie raamatud ning tööd meie äärmiselt pirtsakatele klientidele. Julgen Ronaldit soovitada väga nõudlikule kliendile, kes soovib, et disainer oleks tema jaoks alati kättesaadav. Tehtud tööd räägivad Ronaldi kvaliteedi eest."

Priit Pavelson
WeAreHoteliers / Lin & Pavelson B.V.

"Ronald on kaasaegse ja nn. raamidest väljapoole mõtlemisega. Temaga koostöö on olnud väga tõhus ja konstruktiivne. Samas väga paindlik ja operatiivne. Ronaldil on alati olnud sellised ideed, mis on oma olemuselt lihtsad aga samas geniaalsed. Need panevad sind imestama selle üle, et miks ma küll ise selle peale ei tulnud?"

Helbe Ruben
River Restoran