bynew

BYNEW on kontseptsioonilistele brändi- ning läbimõeldud veebilahendustele suunatud disainiagentuur.


Meile on väga hingelähedased ka kõik muusikatööstusega seotud kujundamised. BYNEW koosneb kolmest inimesest - Ronald Uus, Hans-Erik Põldoja & Jaan Rõõmus - kõigil meist oma fookus ja spetsialiteet. Meile meeldib klientidega koos maha istuda ning nendega tihedalt koostööd teha, et mõista nende vajadusi ning pakkuda neile parimaid lahendusi.Teenused:

Graafiline disain
Branding
Web
App

Kliendid:

PlayWin
Proekspert
Crunch Industry (Liis Lemsalu, Tanel Padar & The Sun, Ott Lepland)
Eesti Maanteemuuseum
Põhja-Eesti Regionaalhaigla

"Ronald on äärmiselt põhjalik. Slippery Slope'i albumi kujundamisel kaasas ta kogu bändi ning lasi meil enda juhendamisel joonistada seonduvaid kujundeid ja kirjutada käsikirjas tekste, et kujundus tuleks võimalikult personaalne. Tema põhjalikkust iseloomustab kõige paremini see, kuidas ta meie muusikasse süvenes ja püüdis mõista kõikide tekstide sisusid, et iga disainiline element toetaks meie loomingut ja seoks need kujundusega kokku üheks suureks tervikuks."

Egert Milder
Slippery Slope

"Oleme Ronaldiga koos töötanud juba ligi 3 aastat ning tal on olnud suur roll meie ettevõtte arengus. Tänu Ronaldi pühendumusele sai temast loomulikul teel meie in-house disainer. Ronaldi abiga on sündinud meie raamatud ning tööd meie äärmiselt pirtsakatele klientidele. Julgen Ronaldit soovitada väga nõudlikule kliendile, kes soovib, et disainer oleks tema jaoks alati kättesaadav. Tehtud tööd räägivad Ronaldi kvaliteedi eest."

Priit Pavelson
WeAreHoteliers / Lin & Pavelson B.V.

"Ronald on kaasaegse ja nn. raamidest väljapoole mõtlemisega. Temaga koostöö on olnud väga tõhus ja konstruktiivne. Samas väga paindlik ja operatiivne. Ronaldil on alati olnud sellised ideed, mis on oma olemuselt lihtsad aga samas geniaalsed. Need panevad sind imestama selle üle, et miks ma küll ise selle peale ei tulnud?"

Helbe Ruben
River Restoran