Antenn

Me loome mõtestatud visuaalseid identiteete ning disainime ja programmeerime hästi toimivaid pilkupüüdvaid veebilehti.

Antenn on disaini- ja digistuudio. Me usume selgesse sõnumisse, sujuvasse kasutuskogemusse ja korralikesse tehnilistesse lahendustesse.

Oleme siin, et luua teile atraktiivne platvorm oma toodete, teenuste või sõnumi tutvustamiseks veebis. Saame aidata ka brändi loomisel, võime analüüsida ja arendada teie digi-strateegiat ja avada teile uusi võimalusi.Teenused:

Veebidisain
Veebiarendus
Graafiline disain
Visuaalne identiteet
Töötame kõigi oma klientidega lähedases koostöös ning ei puhka kunagi enne, kuni oleme saavutanud parima lahenduse. Me oleme olemas, sest suurepärane disain, ladus infoesitus ning nutikad veebilahendused on meie tõeline kirg.

Oleme uutele väljakutsetele alati avatud. Pakume rõõmuga esmastele klientidele tasuta konsultatsiooni, et selgitada välja vajadused ja pakkuda välja võimalikud lahendused.

Kliendid:

Leden Lights
Geenius
RaulWalter

"Antenni partneril Priidul on haruldane kombinatsioon tehnilistest ja visuaalsetest annetest. Ta suudab mõista turunduse sügavamaid põhimõtteid, interpreteerides kogu talle antud sisendi sisendi tasakaalustatud visuaaliks. Priidul on ka suurepärased kommunikatsioonioskused, oma arvamus ja soe iseloom, mis teevad temast väärt lisanduse igasse meeskonda. Soovitan Priitu soojalt."


Peeter Nieler, 

Criffin / Cube Productions

Viimase nelja aasta jooksul on Antenni teinud mulle mitmeid veebiprojekte. Neil on agiilne ja konkreetne lähenemine, mis on aidanud meil jääda eelarve piiresse ning saada tulemused õigel ajal. Antenniga asjad lihtsalt liiguvad.

Mart Parve
Exo Bikes, Raadio 1

"Koostöö Antenniga on nauding. Nad on olnud suureks abiks meie kahe viimaste aastate suurema projektiga. Muuhulgas on nad nõus soovitama ka õigeid inimesi ja jagama kontakte aladel, kus ise ei tegutse. Ma soovitan neid kõhklemata."

Jane Karpin
Favor AS